PARTNER PORTALU

Ostatnie szlify w OVO Wrocław. Duże postępy w restauracji

Na budowie OVO Wrocław pracuje obecnie około 550 osób. Na piętrach hotelowych kontynuowany jest montaż mebli. Ostatnie prace wykończeniowe trwają też na kondygnacjach apartamentowych.

Autor: HouseMarket.pl 09 lutego 2016 10:03

Na parterze wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław trwa wykańczanie restauracji. Gotowa jest posadzka z kostki brukowej. Robotnicy montują Corian i drewniane obudowy na ścianach. Na budowie inwestycji Wings Properties pracuje obecnie około 550 osób. Większa część z nich we wnętrzach budynku, gdzie trwa wykańczanie. Na kondygnacji -2 kontynuowane są prace w sali balowej i głównej kuchni pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton.

Na parterze robotnicy pracują przy wykańczaniu hotelowej restauracji oraz lobby biurowego i apartamentowego. Obecnie trwa tutaj montaż białego Corianu i drewnianej obudowy na ścianach. Posadzka z kostki brukowej, którą wrocławianie znają z miejskich deptaków, jest już w całości gotowa. Sąsiadujące z restauracją patio jest gotowe w 70 procentach.

Na piętrach hotelowych – 1 i 2 – kontynuowany jest montaż mebli i prace wykończeniowe. Ostatnie prace wykończeniowe trwają też na piętrach apartamentowych. Roboty postępują zgodnie z harmonogramem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych