PARTNER PORTALU

Ostatnie w roku dni otwarte na Osiedlu Mickiewicza

W najbliższą sobotę 21 listopada odbędą się dni otwarte na Osiedlu Mickiewicza przy ulicy Rudzkiej w Warszawie. To ostatni dzwonek, żeby zakupić nowe mieszkanie z rabatem.

Autor: HouseMarket.pl 19 listopada 2015 15:23

 Dodatkowo, w ramach uruchomionej akcji promocyjnej z okazji półmetka sprzedaży mieszkań na osiedlu firmy Skanska będzie można zaoszczędzić do kilkudziesięciu tysięcy złotych oraz skorzystać z systemu płatności 20/80.

W trakcie dni otwartych będzie można skorzystać z uruchomionej właśnie akcji rabatowej. Wszystkie kawalerki będzie można nabyć 15 tys. zł taniej, natomiast wybrane mieszkania dwupokojowe – z rabatem 5 proc., a trzypokojowe – z 10 proc.

Ponadto do wybranych większych lokali deweloper oferuje bezpłatne miejsce w garażu podziemnym. Skanska na czas promocji wprowadziła też system płatności 20/80. Przy umowie przedwstępnej klient wpłaca 20 proc. ceny mieszkania, a pozostałe 80 proc. dopiero na koniec budowy.

- Od 1 stycznia 2016 r. wysokość wkładu własnego, którym kredytobiorca musi wykazać się przy zaciąganiu kredytu hipotecznego wzrośnie z obecnych 10 do 15 proc. wartości nieruchomości. Ostatnie sześć tygodni roku to dobry moment na kupno nowego mieszkania, zwłaszcza, że można skorzystać ze znacznych rabatów, sięgających nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przykładowo, kupując dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 50 mkw. na Osiedlu Mickiewicza można zaoszczędzić nawet 20 tys. zł - mówi Michał Witkowski, dyrektor sprzedaży Skanska Residential Development Poland.

Osiedle Mickiewicza jest jedną z najszybciej sprzedających się inwestycji o podwyższonym standardzie na Żoliborzu i Bielanach. To również jedyny w Polsce projekt mieszkaniowy i jeden z 450 w Europie z certyfikatem BREEAM, będący swojego rodzaju polisą na przyszłość i gwarancją wysokiej jakości.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych