PARTNER PORTALU

Ostatnie wolne apartamenty w Willi Tuwima

Firma Lwy Inwestycje sprzedała w budowanym przez siebie apartamentowcu Willa Tuwima większość lokali. Na klientów czekają ostatnie cztery wolne mieszkania. Ceny zaczynają się od 4790 zł za metr kwadratowy.

Autor: HouseMarket.pl 03 marca 2016 09:18

Willa Tuwima to elegancki apartamentowiec, którego bryła budynku i charakter wnętrza nawiązują do przedwojennej architektury modernistycznej. Znajduje się w nim 17 mieszkań od jednopokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 24,18 mkw. do 98,38 mkw.

Budynek położony jest w Barwinku, jednej z najciekawszych części Kielc, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Od południa osiedle Barwinek graniczy z Pasmem Posłowickim i Pasmem Dymińskim, które wchodzą w skład Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego. Od zachodu Barwinek sąsiaduje z dzielnicą domów jednorodzinnych – Baranówek.

Willa Tuwima stanie w okolicy powojennych kamienic i domów jednorodzinnych, gdzie zachował się spokojny klimat dawnych Kielc. Kameralny został zaprojektowany przez architektów z biura Detan. Do budowy użyto szlachetnych materiałów wykończeniowych, takich jak: naturalny kamień, drewno i szkło. Planowane zakończenie prac budowlanych – to czerwiec 2016 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych