Ostatnie wolne mieszkania na osiedlu Biała Polana

Krakowska Biała Polana powoli dołącza do już zrealizowanych projektów Grupy Deweloperskiej Geo. Prace budowlane zostały już zakończone, budynki posiadają pozwolenie na użytkowanie i niemal wszystkie mieszkania znalazły już właścicieli. Na szukających swojego „M” czeka ostatnie 5 wolnych lokali w obniżonych cenach.

Autor: HouseMarket.pl 03 grudnia 2015 17:40

Biała Polana do kompleks czterech niskich, czterokondygnacyjnych budynków, zlokalizowany w dzielnicy Prądnik Biały. Zielone otoczenie, sąsiedztwo kameralnej zabudowy szeregowej i jednorodzinnej są niewątpliwym atutem tej inwestycji. - Dodatkowo położenie w odległości ok. 6 km od Rynku Głównego sprawia, że jest to wyjątkowa lokalizacja ceniona przez nabywców. Wystarczy zaledwie 15 minut, aby dotrzeć do centrum i Starego Miasta, a krótki spacer pozwoli na wypoczynek w Parku Krowoderskim – wyjaśnia Marcin Zaremba-Śmietański, członek zarządu operacyjnego w Grupie Deweloperskiej Geo.

Mieszkania w inwestycji Biała Polana charakteryzuje bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń i wygodny podział na strefę nocną i dzienną. Ustawne pokoje uzupełnia oddzielna kuchnia, którą bez problemu można otworzyć na salon. Wszystkie mieszkania posiadają wygodne balkony. Zaledwie trzypiętrowe budynki, dla wygody i komfortu mieszkańców, wyposażono w windy. Zadbano także o przestrzenie wspólne. Klatki schodowe są przestronne i dobrze doświetlone. Mieszkańcy mają do dyspozycji komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w podziemnym garażu wielostanowiskowym.

W czterech budynkach powstało łącznie 80 mieszkań. Na właścicieli czeka ostatnie 5 lokali w obniżonych cenach, w tym mieszkanie 4 pokojowe o metrażu 81,17 mkw. i 3-pokojowe o powierzchni 61,95 mkw. Poza tym można wybierać pomiędzy 2-pokojowymi mieszkaniami o powierzchni od 49,73 do 50,18 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych