PARTNER PORTALU

Ostatnie wolne mieszkania na Osiedlu Słonecznym

Jhm Development ma obecnie w ofercie 39 gotowych do zamieszkania lokali, 30 garaży oraz dwa  pomieszczenia magazynowo-gospodarcze.

Autor: HouseMarket.pl 11 stycznia 2016 14:36

Osiedle Słoneczne jest kompleksem czterech czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Skierniewic, niedaleko Zalewu Zadębie.

W czterech budynkach Jhm Development oddał łącznie 331 lokali mieszkalnych o powierzchni od 38,44 mkw. do 70,19 mkw. oraz 162 garaże.

Nieruchomość objęta inwestycją ma kształt prostokąta o ściętych narożnikach, w których zlokalizowane są wjazdy na posesję odpowiednio od ulicy Trzcińskiej i Rawskiej. Po wschodniej stronie zostały zaprojektowane miejsca parkingowe. Budynki ustawione są tak, by utworzyć przyjemne, częściowo zamknięte wnętrza. Architektura budynków oparta jest na prostych formach. Niewątpliwym atutem są liczne przeszklenia i przestronne balkony. Budynki przykryte są dachami płaskimi wielospadowymi, fragmentami zasłoniętymi przez attyki.

Między blokami usytuowane są place zabaw i zielone skwery, połączone ścieżkami pieszo-rowerowymi. Nie jest przewidziany ruch samochodowy wokół poszczególnych budynków. Niewielkie sięgacze jezdni pozwalają jedynie na dojazd do garaży znajdujących się na krańcach budynków od strony klatek schodowych. Cała komunikacja samochodowa odbywa się wzdłuż granic osiedla.

Budynki wyposażone są w instalacje: wodociągową z wodociągu miejskiego; kanalizacyjną do sieci miejskiej; elektryczną; centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, telefoniczną i kablową TV.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych