PARTNER PORTALU

Ostatnie wolne mieszkania w Śródmieściu Wilanów

W realizowanym przez Polnord osiedlu Śródmieście Wilanów dostępnych jest ostatnich 60 mieszkań. Są to lokale w realizowanym obecnie budynku E, w cenach od 6950 zł za mkw.

Autor: HouseMarket.pl 01 grudnia 2015 12:40

U zbiegu ulic Kazachskiej i Branickiego, w centrum Miasteczka Wilanów wznoszą się kameralne budynki Śródmieścia Wilanów.

– Rozważając mieszkanie w Wilanowie klienci kierują się chęcią zamieszkania w młodej, dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, w lokalizacji sprzyjającej z jednej strony kreatywności, a z drugiej także aktywnemu wypoczynkowi. Istotny jest dla nich również wysoki standard wykonania inwestycji i wykończenia mieszkania. Z myślą o tych potrzebach stworzyliśmy osiedle Śródmieście Wilanów – mówi Wioletta Kleniewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Polnord.

W budynku E deweloper zaplanował mieszkania dwu-, trzy- cztero i pięciopokojowe, o metrażach od 34 do 104 mkw. Będą one posiadać kubikowe balkony i loggie, a wybrane lokale na parterze – własne ogródki. Osiedle posiada duże, oświetlone dziedzińce wewnętrzne ze starannie zaprojektowaną zielenią i elementami małej architektury.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych