PARTNER PORTALU

Ostatnie wolne mieszkania w wolskiej inwestycji Tynkbudu

Św. Stanisława 6, inwestycja dewelopera Tynkbud1 cieszy się powodzeniem. W sprzedaży pozostały już tylko dwa mieszkania. Ci, którzy się na nie zdecydują, będą mogli niemal natychmiast w nich zamieszkać, bo deweloper ma już ostateczną zgodę na użytkowanie budynku.

Autor: Housemarket.pl 29 października 2015 13:38

Wszyscy zainteresowani zamieszkaniem na Św. Stanisława 6 powinni się pospieszyć. Jeśli kupią mieszkanie przed końcem 2015 roku, nie będzie ich obowiązywał nowy, wyższy wkład własny.

Jeszcze w sprzedaży

Dwa pozostające jeszcze w sprzedaży lokale spodobają się tym, którzy preferują mieszkanie na większej wysokości. Jedno z nich to 3-pokojowy lokal na 5 piętrze o powierzchni 65 mkw. w cenie 7700 zł za metr kwadratowy. Drugie mieszkanie obejmuje 2 pokoje na 6 piętrze, liczy sobie 45 mkw. i można je nabyć w cenie 7899 zł za metr kwadratowy. Obydwa mieszkania mają balkon. Do każdego z nich dokupić można komórkę lokatorską, a także miejsce parkingowe w garażu podziemnym.  

2 na Woli, 4 na Mokotowie

Inwestycja na Św. Stanisława 6 to 7-piętrowy budynek, w którym znajduje się 48 mieszkań. Zlokalizowany jest w cichej, zielonej okolicy, zapewniającej jednak pełną infrastrukturę – sklepy, przychodnie, przedszkola.

– Klientów przyciągnęły również bliskość terenów zielonych – Parku Moczydło i Lasku na Kole – oraz wygodny dojazd do centrum, zajmujący ok. 15 minut. Kolejną naszą inwestycją, która cieszy się wyjątkowym powodzeniem, jest Wyścigowa 8 na Mokotowie. Można tam nabyć jeszcze jedno mieszkanie 2-pokojowe oraz 3 mieszkania 3-pokojowe. Budynek ten także ma już pozwolenie na użytkowanie – komentuje Ryszard Banacki, rzecznik prasowy Tynkbud1.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych