PARTNER PORTALU

Ostoja Wilanów: Ruszyła sprzedaż w nowym etapie osiedla

Fadesa Polnord Polska poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań w kolejnym etapie budowy swojej flagowej, warszawskiej inwestycji Ostoja Wilanów.

Autor: housemarket.pl 10 sierpnia 2015 10:18

W dwóch czteropiętrowych budynkach, których bryły układają się w kształt przypominający literę C, zaaranżowane zostało 126 mieszkań i apartamentów. Budowa przedostatniej fazy wilanowskiego projektu ruszyła kilka miesięcy temu, jej zakończenie planowane jest w IV Q 2016 roku.

Małgorzata Gryc, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Fadesa Polnord Polska przyznaje, że mieszkania, które powstają w nowym etapie inwestycji cieszą się dużym zainteresowaniem klientów ze względu na swoje atrakcyjne usytuowanie. - Nowe budynki C2 zlokalizowane są w sąsiedztwie jeziorka. Część mieszkań będzie miała widok na tereny zielone. Klienci rezerwowali je jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży.

Budowa Ostoi Wilanów zainicjowana została w 2005 roku. Kompleks willi miejskich i budynków wielorodzinnych powstaje w warszawskim Miasteczku Wilanów między ul. Hlonda i al. Rzeczypospolitej. Projekt realizowany jest etapami, zakłada budowę ponad 1900 mieszkań. Grupa FPP zrealizowała dotąd 7 etapów inwestycji, w których oddane zostało do użytku 1624 mieszkania. W dwóch prowadzonych obecnie fazach projektu znajduje się 262 lokali, a budowa kolejnych 43 mieszkań jest w przygotowaniu.

Budynki powstają tu pośród rozległych terenów rekreacyjnych, które zajmują niemal połowę powierzchni osiedla, usytuowanego na obszarze 17 ha. Mieszkańcy tej inwestycji mają do dyspozycji prywatny park leśny ze starodrzewem i ścieżką edukacyjną oraz własne boisko sportowe. W Ostoi Wilanów znajduje się ponad 5 ha zaaranżowanych, zielonych terenów wypoczynkowych. Na terenie osiedla znajduje się kilka placów zabaw przeznaczonych dla dzieci, przedszkole i punkty usługowe. 

W nowym etapie budowy osiedla dostępne są mieszkania od dwu do sześciopokojowych o powierzchni od 42 do 154 m kw. Lokale ulokowane w budynkach do trzeciego piętra sprzedawane są w cenie 7727 zł za mkw. Mieszkania z widokiem na jeziorko kosztują 7997 zł za mkw. Penthouse można kupić w kwocie ok. 10 tys. zł za mkw.

W ofercie poprzedniego etapu budowy osiedla zostało jeszcze w sprzedaży 30 mieszkań. Około 80 proc. ze 136 oferowanych lokali trafiło już do nowych właścicieli. W budynku B4, który zostanie ukończony w IV Q 2015 roku, do nabycia są mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o metrażu od 41 do 120 m kw. Deweloper oferuje model finansowania zakupu mieszkań w systemie 30/70.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych