PARTNER PORTALU

OVO Wrocław ma wzięcie. 91 proc. apartamentów sprzedanych

Na cztery miesiące przed zakończeniem budowy 154 apartamenty w luksusowym kompleksie OVO Wrocław zostały wykupione. Inwestor oferuje również powierzchnie biurowe.

Autor: HouseMarket.pl 28 stycznia 2016 14:14

W OVO Wrocław na trzech najwyższych piętrach znajdzie się 170 apartamentów, w tym na ostatnim, szóstym, najbardziej luksusowe penthouse’y. Dotychczas sprzedano 154 lokale, czyli 91 proc. W ofercie pozostało zaledwie 16 jednostek o powierzchni od 58 do 220 mkw. Ceny apartamentów oscylują w granicach od 13 do 17,5 tys. zł za mkw.

- Niezależnie od ceny oferta OVO Wrocław szybko znalazła nabywców. Ogromy sukces sprzedaży jest spowodowany tym, że zaproponowaliśmy coś unikatowego. Oryginalna architektura, wysoka jakość wykonania, a przede wszystkim wielofunkcyjność budynku oraz kompleksowość usług są wyróżnikiem na tle polskiego rynku nieruchomości – mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław.

OVO Wrocław oferuje na sprzedaż także biura. To nietypowe na polskim rynku rozwiązanie, ponieważ większość powierzchni – około 90 proc. – przeznaczona jest na wynajem. Jednak i w tym przypadku propozycja inwestora znajduje chętnych. W OVO wykupionych zostało dotąd osiem z 28 biur przy cenie za ok. 11 tys. zł metr kwadratowy. To blisko 30 proc. powierzchni dostępnej w OVO Wrocław.

Biura zaplanowano na piętrze trzecim, czyli tuż pod poziomem apartamentów. Na tym etapie wciąż istnieje możliwość przeprojektowania przestrzeni i stworzenia mniejszych lub większych lokali. Ich powierzchnia całkowita wynosi 3 850 mkw. Większość ma powierzchnię ok. 100 mkw., ale są też dostępne dużo większe lokale.

- Oferta się zmniejsza, niemniej wciąż możemy zaproponować 20 nowoczesnych i atrakcyjnych lokali. Ich wyróżnikiem jest doskonała lokalizacja na Starym Mieście i prestiż luksusu w wydaniu OVO, a dodatkowym atutem – usługi dostępne w całym budynku – mówi Ewa Omasta. – Teraz oferujemy również biura na wynajem. Dzięki temu nasi klienci mają większy wybór i elastyczność w dopasowaniu oferty do swoich potrzeb.

OVO Wrocław to wielofunkcyjny kompleks. Znajdą się w nim nie tylko luksusowe apartamenty i biura, ale też pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton, restauracja, centrum fitness z basenem, sklepy, butiki, lokale usługowe i inne. Zarówno mieszkańcy, jak i właściciele biur czy pracownicy, będą mieli dostęp do każdej z tych części. To dodatkowy komfort pracy i mieszkania.

- OVO Wrocław to nowoczesne spojrzenie na sposób życia w wielkim mieście. Projektując ten wielofunkcyjny kompleks, skupialiśmy się na tym, aby zapewnić mieszkańcom i innym użytkownikom budynku dostęp do wszelkich wygód, co w połączeniu z wysokim standardem stanowi o wyjątkowym luksusie – mówi Shuckie Ovadiah, inwestor i CEO OVO Wrocław.

Podobne wnioski wynikają z doświadczeń pośredników nieruchomości, którzy twierdzą, że luksusowe inwestycje są obecnie pożądane i poszukiwane. Co więcej, potencjał rynku nieruchomości luksusowych wciąż jest duży.

- Popyt na luksus w Polsce się zwiększa. Stajemy się coraz zamożniejsi i poszukujemy najlepszej jakości oraz mieszkań z wszelkimi wygodami. OVO zaproponowało więcej niż typowe inwestycje, nawet jeśli bierzemy pod uwagę jedynie segment nieruchomości luksusowych – mówi Krzysztof Jabłoński z biura Iglica Nieruchomości.

Do zakończenia budowy OVO Wrocław zostały niecałe cztery miesiące. Obecnie bryła budynku jest niemal gotowa, pozostał tylko montaż kilku elementów elewacji z białego corianu. Najwięcej prac prowadzonych jest we wnętrzach. To głównie prace wykończeniowe, jak układanie wykładzin oraz tapet w pokojach hotelu DoubleTree by Hilton czy wykańczanie tarasów przy apartamentach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych