PARTNER PORTALU

Panorama Park dla wymagających nabywców

Na osiedlu Panorama Park w Kościelnej Wsi obok Kalisza rozpoczęto właśnie realizację budynku o podwyższonym standardzie. Zakończenie inwestycji planowane jest na III kwartał 2016 roku.

Autor: Housemarket.pl 13 kwietnia 2015 11:26

W nowym, ostatnim już obiekcie w ramach osiedla Panorama Park, dostępne będą głównie lokale trzy- i czteropokojowe z dużymi tarasami. Każdy z lokali mieszkalnych posiadać będzie duży, nasłoneczniony taras o powierzchni od 14 do 30 mkw., dostępny zarówno z pokoi dziennych jak i sypialni. W kuchniach i łazienkach zastosowano ogrzewanie podłogowe, które znacznie podwyższy komfort przyszłych mieszkańców. Łazienki wyposażono dodatkowo w podwójne umywalki.

Oprócz ciekawych aranżacji powierzchniowych i udogodnień technologicznych w lokalach, dopełnieniem wysokiej jakości inwestycji jest także zewnętrzny wygląd budynku nawiązujący do nowoczesnej architektury z klasycznymi elementami. Dużym atutem obiektu będzie również winda łącząca mieszkania z halą garażową, w której zabezpieczono miejsca postojowe dla każdego mieszkania. Standard wykończenia klatki schodowej oraz elewacji opiera się na  rozwiązaniach stosowanych w wysokiej jakości obiektach mieszkalnych w Poznaniu, Wrocławiu, czy Łodzi.

- Plany inwestycyjne FB Antczak na 2015 dotyczą głównie rozwoju propozycji dla bardziej zamożnych i wymagających klientów. Szukają oni większych, bardziej przestronnych lokali o wyższym standardzie wykończenia i z dodatkowymi udogodnieniami. Realizacja budynku F na osiedlu Panorama Park dobrze wpisuje się w tę strategię, a ponadto wypełnia lukę istniejącą na kaliskim rynku – komentuje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Osiedle Panorama Park to inwestycja mieszkaniowa realizowana na obrzeżach Kalisza przy ulicy Osiedle Złote Łąki. W ramach całego kompleksu deweloper wybuduje 238 mieszkań. Docelowo w sześciu etapach projektu powstanie dziesięć 4-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Osiedle będzie ogrodzone i wyposażone w system oświetleniowy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych