PARTNER PORTALU

Panorama z gotową konstrukcją

Gotowa jest konstrukcja budynku Panorama, który powstaje na bydgoskim Błoniu. Znajdzie się w nim 85 mieszkań. Budynek liczy sześć kondygnacji. Na najniższej zaplanowano garaże. Teraz obiekt zyskuje stolarkę okienną oraz prowadzone są prace przy instalacjach wewnętrznych.

Autor: HouseMarket.pl 24 kwietnia 2017 14:07

Przy ul. Wysokiej powstaje nowoczesny budynek mieszkalny z widokiem na panoramę Bydgoszczy. Zaprojektowano w nim 85 mieszkań o powierzchni od 33 do 81 metrów kwadratowych z możliwością łączenia oraz indywidualnej aranżacji. Mieszkania parterowe posiadać mają  przydomowe ogródki zaś te usytuowane wyżej przestronne balkony.

Apartamenty na ostatnich  kondygnacjach zaprojektowano z  dużymi tarasami z widokiem na Bydgoszcz. Elewacja utrzymana ma będzie w modnej w biało-szarej kolorystyce. Obecnie zakończyło się wznoszenie konstrukcji  budynku. Panorama liczy sześć kondygnacji. Na najniższej zaplanowano garaże. Teraz budynek zyskuje stolarkę okienną oraz prowadzone są  prace przy instalacjach wewnętrznych. Inwestorem jest firma Arkada Invest.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych