PARTNER PORTALU

Park Avenue Apartments na krakowskich Starych Dębnikach wchodzi w kolejną fazę

Rozpoczęta przez firmę Echo Investment na jesieni 2014 roku realizacja luksusowego kompleksu apartamentowego Park Avenue Apartments na krakowskich Starych Dębnikach wchodzi w kolejną fazę. Deweloper zapowiada, że będzie to jeden z najciekawszych i najbardziej prestiżowych projektów apartamentowych, jakie zaprojektowano do tej pory w skali całego kraju. Ukończenie budowy planowane jest latem 2016 r. Średnia cena za mkw. wynosi ok. 15 000 zł.

Autor: propertynews.pl 15 kwietnia 2015 16:29

Kameralny kompleks apartamentowy, który powstaje u zbiegu ulic Czarodziejskiej i Tynieckiej, składać się będzie z siedmiu trzypiętrowych budynków. Każdy z nich pomieści od 5 do 11 apartamentów o powierzchniach od 70 do 200 mkw. Łącznie w ramach inwestycji realizowanej przez Echo Investment S.A. oddane zostaną 53 apartamenty.

Prace związane z projektem Park Avenue Apartments przebiegają zgodnie z harmonogramem. Wykonawca ukończył już podziemne kondygnacje wszystkich siedmiu segmentów. Dobiega końca uzbrajanie terenu w przyłącza kanalizacji sanitarnej i wodociągowej. Oddanie budynków Park Avenue Apartments w stanie surowym przewidziane jest na drugą połowę maja.

- Dostrzegamy bardzo duże zapotrzebowanie na nowoczesne apartamenty w Krakowie.  Projekt na Starych Dębnikach to już kolejny, który realizujemy na terenie tego miasta. Kraków zasługuje na najwyższej jakości inwestycje charakteryzujące się niebanalną architekturą – mówi Jakub Tamborowski, kierownik Biura Sprzedaży Echo Investment S.A. w Krakowie.

Eleganckie apartamenty w ramach inwestycji Park Avenue Apartments powstają na malowniczych krakowskich Starych Dębnikach, nad Wisłą, w odległości zaledwie kilkuset metrów od Zamku Królewskiego na Wawelu.

Lokalizacja przepełniona jest niepowtarzalnym klimatem Krakowa, pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie, ze względu na bliskość centrum, gwarantuje wręcz natychmiastowy dostęp do miejskich atrakcji. To główny walor inwestycji firmy Echo Investment. Intencją dewelopera jest odkrycie na nowo Starych Dębnik i umożliwienie  przyszłym mieszkańcom Park Avenue Apartments korzystania ze wszystkich atutów tej lokalizacji – zielonej przestrzeni Parku Dębnickiego, rekreacyjnych terenów oraz widoków na najpiękniejsze krakowskie zabytki – Wawel, Pałac Lasockich, klasztor Sióstr Norbertanek, Wzgórze Św. Bronisławy i Kopiec Kościuszki.

Mieszkańcy Park Avenue Apartments będą mogli podziwiać okolicę z przestronnych, dużych tarasów (od 25 do 150 mkw.), a klienci, którzy zdecydują się na zakup apartamentów na parterze będą cieszyć się dodatkową powierzchnią, w postaci ogródków o powierzchni od 70 do 110 mkw.

- To, co wyróżniać będzie Park Avenue Apartments to właśnie wyjątkowa lokalizacja. Cicha, spokojna okolica kompleksu willowego, który zostanie usytuowany nieopodal Bulwarów Wiślanych sprzyja wypoczynkowi i rekreacji. Odzyskujemy zdegradowaną przestrzeń, zabudowaną poprzednio obiektami magazynowo przemysłowymi i zastępujemy ją nowoczesną architekturą wpisującą się w charakter tej lokalizacji, przywracając należne jej wartości estetyczne i użytkowe - dodaje Jakub Tamborowski.

- Realizacja budowy przebiega z zachowaniem najwyższych standardów i poszanowaniem dla okolicznych terenów zielonych. Jednym z naszych najważniejszych priorytetów jest zminimalizowanie ewentualnego wpływu budowy na środowisko naturalne i możliwość korzystania mieszkańców Krakowa z parku w trakcie prowadzonych przez nas prac – dodaje przedstawiciel firmy Echo Investment S.A.

Przyszli mieszkańcy Park Avenue Apartments będą mogli skorzystać z kameralnej strefy fitness i parkowej przestrzeni Parku Dębnickiego z placem zabaw. O dodatkowy komfort zadba, zlokalizowana na terenie kompleksu całodobowa recepcja.

- Park Avenue Apartments to projekt z najwyższej półki. Łączy wszystko to, co powinno składać się na luksusową inwestycję - jakość wykończenia, liczne udogodnienia, nowoczesną architekturę i wspomnianą już, najlepszą lokalizację - podsumowuje Jakub Tamborowski.

Prace budowlane ruszyły z początkiem października 2014 roku. Obecnie trwa sprzedaż apartamentów w krakowskim biurze firmy Echo Investment S.A. Projekt architektoniczny przygotowuje renomowana krakowska pracownia GPP GRUPA PROJEKTOWA Sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych