PARTNER PORTALU

Park Leśny Rambertów. Z dala od zgiełku miasta

Park Leśny Rembertów to nowoczesne osiedle zlokalizowane w warszawskim Rembertowie. Inwestycja jest skierowana do młodych osób i rodzin, które często szukają swojego pierwszego M w stolicy.

Autor: housemarket.pl 05 października 2017 09:10

Park Leśny Rembertów znajduje się przy ulicy Chełmżyńskiej, niedaleko ulicy Powstańców, w Warszawie. Znajdujące się obok przystanki autobusowe, cztery stacje WKD, sklepy, a nawet szkoły i kościół sprawiają, że wszędzie jest blisko i wszystko czego potrzebujesz masz w zasięgu ręki.

Przy ulicy Chełmżyńskiej planowane jest także stworzenie wiaduktu związanego z pracami budowlanymi dotyczącymi nowej obwodnicy – drogi ekspresowej S17 biegnącej przez Rembertów. Planuje się także stworzyć tunel przy przystanku kolejowym Warszawa Rembertów, w ciągu ulic Marsa i Alei Generała Chruściela Montera. Powstaną tam także dodatkowe tory. Wszystkie te ulepszenia spowodują, że na skrzyżowaniu z torowiskiem na linii Warszawa Zachodnia – Terespol będzie jeszcze bezpieczniej.

Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W ramach inwestycji dostępne są mieszkania o powierzchni od 24 do 72 metrów kwadratowych.

Ceny inwestycji rozpoczynają się od 4 900 zł mkw i w pierwszym realizowanym etapie do sprzedaży zostało wprowadzonych 200 mieszkań. Inwestycję w okolicy ma wyróżnić wysoki standard architektury i wykończenia części wspólnych

Sprzedaż inwestycji Park Leśny Rembertów ruszyła w II kw. br.

 Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych