PARTNER PORTALU

PB Start rozszerzył ofertę mieszkań z rządowym dofinansowaniem

W krakowskiej inwestycji PB Start rozszerzył ofertę mieszkań, na które można uzyskać dopłatę w ramach MdM.

Autor: HouseMarket.pl 09 września 2015 10:04

Inwestycja Start City to kompleks kilkudziesięciu lokali o zróżnicowanej powierzchni – od 26 do 63 mkw. Kompleks zlokalizowany jest 3 km od obwodnicy Krakowa oraz w pobliżu rozbudowanej sieci komunikacyjnej łączącej z centrum miasta. Atutem Start City jest także szeroki wybór mieszkań dostępnych w programie MdM. 

- Od 1 września obowiązują nowe zasady funkcjonowania MdM-u, które zapewniają większe wsparcie dla rodzin wielodzietnych – podkreśla Marek Szmolke, prezes PB Start. – Z tego względu w Start City rozszerzyliśmy ofertę mieszkań, na które można uzyskać rządowe dofinansowanie  – dodaje.

12 września przy ulicy Republiki Korczakowskiej w Krakowie odbędą się Dni Otwarte inwestycji Start City. Wydarzenie skierowane jest szczególnie do rodzin, które poszukują nowego mieszkania i chcą skorzystać z dopłat w programie MdM.

W najbliższą sobotę będzie można uzyskać szczegółowe informacje o oferowanych mieszkaniach w Start City, a także zwiedzić teren budowy - z tego względu warto pamiętać o wygodnym obuwiu i ubraniu niekrępującym ruchy. Przedstawiciele PB Start będą czekać na odwiedzających w godzinach 9-16.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych