PARTNER PORTALU

PHN celuje w mieszkaniówkę. Nawet tysiąc nowych mieszkań rocznie

Do 2023 roku Polski Holding Nieruchomości planuje oddawać do użytku średnio tysiąc mieszkań rocznie. Zamierza również wejść w cykl pracy klasycznego dewelopera mieszkaniowego, czyli szukać gruntów, budować i sprzedawać mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 23 marca 2018 10:16

Polski Holding Nieruchomości poszerza swoje działania na rynku mieszkaniowym o kolejne nowe inwestycje w Warszawie, Łodzi i we Wrocławiu.

W tym roku PHN będzie kontynuować prace nad projektem apartamentowym w Gdyni, wprowadzi również na rynek mieszkania w Lewandowie. W ramach przedsięwzięcia powstanie 14 kameralnych budynków wkomponowanych w Zieloną Białołękę, położonych naprzeciwko Centrum Handlowego Targówek. Rozpoczęto też kolejne etapy inwestycji osiedla Vis a Vis przy al. Prymasa Tysiąclecia 83 na Woli. Ponadto trwają intensywne prace nad niewielką inwestycją apartamentową na warszawskiej Ochocie.

Firma chce wprowadzić jak najwięcej mieszkaniowych projektów, dlatego w przygotowaniu są już duże projekty mieszkaniowe w Łodzi i we Wrocławiu. Będą to mieszkania w segmencie ekonomicznym, dostępne dla szerokiej rzeszy mieszkańców. Maciej Jankiewicz, prezes zarządu PHN, przewiduje, że być może budowa projektu we Wrocławiu - Zielony Miłostów - ruszy nawet w tym roku. Przy obu inwestycjach rozważana jest możliwość budowy modułowej.

– W Skandynawii polskie firmy sprzedają takie projekty, w Polsce pokutuje mit złych skojarzeń z wielką płytą z PRL-u, który jednak nie ma nic wspólnego z dzisiejszymi technologiami – mówił Maciej Jankiewicz.

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych