PARTNER PORTALU

PHN startuje z unikalną inwestycją w Gdyni

Luksusowy kompleks mieszkalny, nowoczesna przystań jachtowa oraz aleja spacerowa z butikami i restauracjami stworzą Yacht Park - miejsce, gdzie warto mieszkać i bywać.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2016 12:12

Grupa PHN wystąpiła z wnioskiem o pozwolenie zabudowy Mola Rybackiego, przy ulicy Hryniewickiego w Gdyni pod inwestycje Yacht Park. Yacht Park to lokalizacja unikatowa na skalę Polski i Europy.

Inwestycja Yacht Park będzie się składać się z sześciu 5-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych, które zajmą obszar ok. 6,3 tys. mkw. powierzchni. Łącznie w ramach kompleksu powstanie 135 apartamentów o powierzchni użytkowej wynoszącej 12 tys. mkw., z czego około 9,6 tys. mkw. zajmą mieszkania. Parter budynków zostanie zagospodarowany pod lokale handlowo-usługowe takie jak restauracje i butiki. Wśród inwestycji znajdzie się m.in. budowa mariny z trzema pomostami.

- Włączając się w niecodzienną rewitalizację i budowę nowej zabudowy Gdyni na miarę XXI wieku, stoimy przed wyjątkowym wyzwaniem i odpowiedzialnością. Yacht Park to inwestycja, która wpisuje się w jedno z kluczowych założeń strategii Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A., jakim jest realizacja nowoczesnych projektów inwestycyjnych - powiedział Maciej Jankiewicz, prezes zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości.

Projekt jest realizowany we współpracy z partnerem - mLocum, na mocy zawiązanego porozumienia we wrześniu 2014 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych