PARTNER PORTALU

Piaseczno pełne mieszkań. Kameralne osiedle od Bud-Rim

Bud-Rim buduje kameralną inwestycję na obrzeżach Piaseczna. Na osiedlu powstaną 84 mieszkania w cenie od 3,7 do 4,1 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 20 listopada 2015 10:19

Kameralną zabudowę osiedla Enklawa Staszica przy ul. Staszica w Piasecznie stanowić będzie zespół 21 budynków mieszkalnych zawierających po cztery mieszkania, w sumie 84 mieszkania.

Bud-Rim proponuje cztery typy mieszkań. Na parterze znajdować się będą mieszkania 67 mkw. z ogródkami 50 mkw. Na  pierwszym piętrze znajdować się będą mieszkania o powierzchni 74 mkw. Natomiast na drugim piętrze zaprojektowano dwa typy mieszkań dwu poziomowych o powierzchni 74 mkw. - jedno z trzema sypialniami drugie z dwoma sypialniami. Mieszkania są dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych.

Pod budynkami na poziomie -1 zaprojektowano funkcjonalny garaż. Dodatkowe miejsca parkingowe przewidziano również na terenie osiedla.

Na terenie osiedla od strony południowej znajdować się będzie plac zabaw dla najmłodszych oraz duży teren zieleni z alejkami i ławeczkami graniczący bezpośrednio z Doliną Rzeki Jeziorki.

Lokalizacja osiedla na obrzeżach Piaseczna jak i dostępna infrastruktura stwarza wspaniałe warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu, wypoczynku i rekreacji. Mieszkańcy jak i goście mają do dyspozycji basen, hale sportowe, liczne boiska, stadniny koni, korty tenisowe, tor gokartowy, kluby fitness, salony SPA i wiele innych. Na tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu czekają szlaki rowerowe i piesze oraz ścieżki edukacyjne po malowniczych terenach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Inwestycja zostanie oddana do użytku w pierwszym kwartale 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych