PARTNER PORTALU

Piasta Park ma już gotową płytę fundamentową

Płyta fundamentowa w inwestycji Piasta Park jest gotowa. Wawel Service uruchomił równocześnie proces podpisywania umów deweloperskich dla nabywców.

Autor: HouseMarket.pl 24 lutego 2016 11:08

Kolejny krakowski projekt Wawel Service znajduje się w sąsiedztwie parku otaczającego Fort Mistrzejowice. dziewięciokondygnacyjny obiekt powstanie u zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici w Mistrzejowicach.

Znajdą się w nim lokale od 28-metrowych kawalerek do 65-metrowych apartamentów. Wszystkie lokale będą mieć tarasy lub loggie. Na parterze inwestycji znajdą się lokale usługowe oraz mieszkania z przydomowymi ogródkami. W części podziemnej zaplanowano wielostanowiskowy garaż dla mieszkańców oraz kompleks komórek lokatorskich.

Koncepcja architektoniczna powstała w krakowskiej pracowni B2 Studio. Budynek swoim kształtem utworzy literę „U”. Wewnątrz powstałego w ten sposób dziedzińca powstanie rekreacyjna, zielona przestrzeń. W budynku zostaną zamontowane cichobieżne windy, które komunikować będą wszystkie kondygnacje, również poziom garażu.

Niektóre mieszkania w inwestycji będą dostępne w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Ceny zaczynają się od 3999 zł/mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych