PARTNER PORTALU

Piastowskie Apartamenty gotowe na święta

Piastowskie Apartamenty to projekt zlokalizowany w Zielonej Górze, w ramach którego powstanie 108 lokali mieszkaniowych. Budynek zostanie przekazany mieszkańcom już z końcem bieżącego roku.

Autor: housemarket.pl 18 grudnia 2017 13:44

Obecnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku malowanie klatek schodowych zagospodarowanie terenu wokół budynków, budowa infrastruktury, nasadzenia zieleni. Przyszli mieszkańcy klucze do własnych M otrzymają już pod koniec roku.

- Przygotowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, dzięki czemu większość z proponowanych lokali znalazła już swoich nabywców. W sprzedaży pozostało około 36 mieszkań - mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Co istotne deweloper zadbał o dodatkowe udogodnienia. Do każdego mieszkania będzie przynależeć darmowa komórka lokatorska. Ponadto powstanie podziemna hala garażowa, a każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę dostępną z poziomu -1.

W ramach inwestycji powstają mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 43 do 124 mkw. Są to zarówno dwu, trzy i czteropokojowe lokale, jak i większe - dwupoziomowe na 4 piętrze.

- Lokale znajdujące się na parterze są wyposażone w ogródki, natomiast do mieszkań zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji będą przynależały tarasy - dodaje Izabela Woźnica-Letka

Piastowskie Apartamenty to dobra lokalizacja dla rodzin, bowiem w okolicy znajdują się przedszkola i szkoły. Ponadto, w niedalekiej odległości dostępne są punkty handlowo-usługowe, a komunikacja z centrum Zielonej Góry zajmuje kilka minut.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych