PARTNER PORTALU

Piąty etap Słonecznych Wzgórz w sprzedaży

Przedsiębiorstwo Budowlane Start rozpoczęło sprzedaż ponad 40 nowych mieszkań w piątym etapie inwestycji Słoneczne Wzgórze na krakowskiej Woli Duchackiej. Budynek zostanie oddany do użytkowania jesienią 2016.

Autor: HouseMarket.pl 14 kwietnia 2016 14:00

Inwestycja Słoneczne Wzgórze jest zlokalizowana na Woli Duchackiej przy ul. Włoskiej 4, 250 metrów od skrzyżowania z ulicą Nowosądecką. Nazwa jest nieprzypadkowa - budynki usytuowane są na wzniesieniu, dzięki czemu z wyższych kondygnacji przy słonecznej pogodzie można zobaczyć panoramę miasta, a nawet Tatry.

Początkowo osiedle zostało zaprojektowane jako cztery samodzielne budynki wielorodzinne, z których każdy stanowił oddzielny etap inwestycji. Wszystkie cztery, z blokami przy ul. Włoskiej 6, 6A, 6B i 8 zostały zakończone, a mieszkania sprzedane.

- Kolejny etap Słonecznego Wzgórza to oferta adresowana przede wszystkim do rodzin, które szukają spokojnego miejsca dla swoich najbliższych – ocenia Marek Szmolke, prezes PB Start. – Przygotowaliśmy propozycję zarówno dla par szukających pierwszego własnego „M”, jak i dla tych, którzy mają większe potrzeby – dodaje.

W nowym budynku znajdzie się 48 mieszkań 1-,2-,3-,4 i 5 pokojowych o powierzchni od 29 do 89 mkw. Miłośnicy odpoczynku na świeżym powietrzu mogą wybrać lokale na parterze z ogrodami. Z kolei na wyższych kondygnacjach są balkony i tarasy.

Ceny wahają się od ok. 5,5 tys. do 7,9 tys./mkw. Przyszli nabywcy będą mieli do dyspozycji również komórki w podpiwniczeniu. Dla zmotoryzowanych przygotowano garaże w parterach, a także miejsca postojowe. Deweloper planuje ukończenie piątego etapu inwestycji na 30 listopada b.r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych