PARTNER PORTALU

Pięć nowych pięter w Gorzowie Wielkopolskim

Modehpolmo II rozpoczyna budowę na rogu ul. Ogrodowej i Warszawskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Za półtora roku będzie tam stał nowoczesny pięciopiętrowy budynek.

Autor: gorzow.wyborcza.pl 24 marca 2016 14:18

Mowa o parceli przy ul. Warszawskiej, dokładnie naprzeciwko filharmonii, która od 35 lat czeka na zabudowę. W 2006 r. firma Modehpolmo II kupiła zarośniętą działkę i zleciła wykonanie projektu kompleksu usługowo-mieszkalnego pracowni architektonicznej DOM braci Sierakowskich.

W lutym deweloper podpisał umowę z Interbud West na budowę obiektu za kilkanaście mln zł. To będzie duży pięciopiętrowy budynek o współczesnej architekturze, z płaskim dachem, z zaakcentowanym narożnikiem ulic Warszawskiej i Ogrodowej oraz cofnięciem ostatniej kondygnacji. W piwnicach oprócz pomieszczeń technicznych i gospodarczych znajdą się 22 garaże indywidualne.

GorzNa parterze zaprojektowano dziewięć lokali usługowych dostępnych bezpośrednio z ulicy oraz kilka mieszkań z wejściem z klatki schodowej. Na pozostałych kondygnacjach mieścić się będą tylko mieszkania. Modehpolmo II planuje zakończyć budowę do końca 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych