PARTNER PORTALU

Pierwsi lokatorzy na osiedlu Chojny Park

Pierwszy etap osiedla Chojny Park w Łodzi dostał pozwolenie na użytkowanie. Nabywcy mieszkań mogą już się urządzać. Do tej pory właścicieli znalazło 74 ze 172 lokali pierwszego etapu.

Autor: HouseMarket.pl 26 stycznia 2016 15:19

Inwestycja grupy Atal znajduje się w dzielnicy Chojny, przy ulicy Rolniczej. Dwa pierwsze etapy składać się będą łącznie z siedmiu budynków, w których znajdzie się 408 mieszkań. Na osiedlu znajdą się cztery place zabaw. Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pierwszy etap Chojny Park właśnie dostał pozwolenie na użytkowanie. W tej części inwestycji powstały dwa pięciopiętrowe budynki, w których są 172 lokale o powierzchni od 31 do 107 mkw. Każdy z nich posiada balkon lub taras, natomiast do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki. Oba budynki posiadają garaże podziemne, które mieszczą łącznie 185 samochodów. Przemieszczanie pomiędzy kondygnacjami ułatwiają cichobieżne windy. W tej części osiedla są dwa place zabaw.

Elewacje budynków pierwszego etapu Chojny Park zostały wykończone tynkiem w odcieniach szarości oraz naturalnym drewnem. Nowoczesnego charakteru inwestycji nadały zewnętrzne balustrady ze szklanym wypełnieniem, które zostały pomalowane proszkowo na kolor grafitowy.

- Łódź jest miastem o stabilnie rosnącym popycie na mieszkania. Potwierdzają to wyniki sprzedaży. W minionym roku Atal sprzedał tu 199 lokali, to najlepszy wynik w historii spółki. Dlatego w 2016 roku planujemy wprowadzenie do sprzedaży w Łodzi nowej inwestycji – powidział Mateusz Juroszek, wiceprezes grupy Atal.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych