PARTNER PORTALU

Pierwsi mieszkańcy osiedla Przy Alejach w Gdańsku

Pozwolenie na użytkowanie budynku realizowanego w ramach pierwszego etapu inwestycji LC Corp Przy Alejach w Gdańsku uzyskało klauzulę ostateczności. Pierwsze odbiory mieszkań już ruszyły.

Autor: HouseMarket.pl 15 kwietnia 2016 09:28

Inwestycja położona w dzielnicy Gdańsk Zaspa obejmuje 207 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach pomieszczeń. W ramach pierwszego etapu powstało 110 mieszkań. Wszystkie sprzedano jeszcze przed ukończeniem budowy.

W ofercie dostępne są jeszcze mieszkania wchodzące w skład drugiego etapu, którego oddanie planowane jest na pierwszy kwartał 2017 r. Głównym atutem osiedla jest lokalizacja w pobliżu Parku Reagana, w odległości 1,5 km od plaży i molo w Brzeźnie.

Cichobieżne windy, miejsca parkingowe w garażu podziemnym, wysokiej jakości wykończenie budynków – to tylko część atutów osiedla na Zaspie. Do lokali na poszczególnych kondygnacjach przynależą balkony i przestronne tarasy. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 5500 zł.

Zaspa to dobrze rozwinięta dzielnica z doskonałym zapleczem komunikacyjnym. Szybki dojazd do centrum jest możliwy nie tylko samochodem, ale także autobusem lub tramwajem. Przystanek znajduje się tuż za rogiem, niewiele dalej jest stacja trójmiejskiej SKM. Bliskość ważnych arterii drogowych to z kolei sprawny dojazd do Gdyni i Sopotu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych