PARTNER PORTALU

Pierwsi mieszkańcy Zielonych Rabowic odebrali klucze

Pierwsi mieszkańcy odebrali klucze do 12 domów na osiedlu Zielone Rabowice w Rabowicach, w gminie Swarzędz koło Poznania. Inwestor Greenbud Development przygotował w tej lokalizacji 24 domy w zabudowie bliźniaczej. Jednocześnie trwa kolejna inwestycja.

Autor: HouseMarket.pl 15 listopada 2017 10:27

Budowa osiedla Zielone Rabowice rozpoczęła się niecały rok temu przy ulicy Bliskiej i Kuźniczej, a całe przedsięwzięcie zostało podzielone na etapy. W pierwszym etapie powstało 12 domów, a mieszkańcy odbierają już klucze. Trwa budowa kolejnych 12 domów, stanowiących drugi etap. Każdy z lokali ma powierzchnię 75 mkw., w której mieszczą się: salon z aneksem kuchennym i toaleta na parterze oraz trzy sypialnie i przestronna łazienka na piętrze. Domy stoją na działkach o powierzchni od 191 mkw. do 456 mkw.

Ze względu na duże zainteresowanie domami w gminie Swarzędz, zarząd Greenbud Development zdecydował, że rozpocznie inwestycję Zielone Rabowice II, stanowiącą kontynuację udanego projektu. W ramach pierwszego etapu finalnie powstanie 36 domów w zabudowie bliźniaczej, każdy z niezależnym wejściem. Deweloper proponuje 22 domy o powierzchni 75 mkw. (typ A) i 14 domów o metrażu 90 mkw. (typ B). Rozpoczęto już regularną budowę. Natomiast w drugim etapie zostanie przygotowanych 20 domów o metrażu 75 mkw.

Każdy z lokali osiedla Zielone Rabowice II został tak zaprojektowany, by zaplanować przestrzeń z podziałem na funkcję dzienną na parterze oraz nocną na piętrze. Ponadto domy staną na dużych działkach o powierzchni co najmniej 400 mkw. Do lokalu będą przynależeć dwa miejsca postojowe.

- Trwa sprzedaż etapu II. Co ważne, oferta została przygotowana dla klientów, którzy chcą skorzystać z kończącego się programu Mieszkanie dla Młodych - mówi Magdalena Błaszkowiak-Pepel, specjalista ds. sprzedaży Greenbud Development - Udane inwestycje Greenbud Development tuż obok Swarzędza wskazują na to, że trend migracji na tereny podmiejskie wciąż jest aktualny. Klienci na rynku nieruchomości chętnie wybierają domy w pobliżu miast. W gminach ościennych szybko rozwija się infrastruktura, transport publiczny i zaplecze handlowo-usługowe, co sprzyja decyzji o wyprowadzce z miasta - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych