PARTNER PORTALU

Pierwsza poznańska inwestycja Immofinanz na finiszu

Immofinanz zakończył swoją pierwszą poznańską inwestycję. Osiedle RiverPark otrzymało pozwolenie na użytkowanie z rąk Inspektora Nadzoru Budowlanego. Do tej pory sprzedano około 65 proc. mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 20 maja 2015 14:24

Usytuowane nad Wartą osiedle RiverPark sąsiaduje bezpośrednio z zabytkową zabudową dawnych łazienek rzecznych i ogrodem jordanowskim. W ramach realizacji projektu inwestor zrewaloryzował ul. Bielniki łączącą Drogę Dębińską z łęgami warciańskimi, udostępniając tym samym mieszkańcom miasta i osiedla wygodny dostęp do rzeki i biegnących wzdłuż jej brzegów traktów pieszych i rowerowych.

Oferta RiverPark kierowana jest do kilku segmentów klientów. Zdywersyfikowano metraże (od 31
do 98 mkw. w apartamentowcach oraz od 65 do 154 mkw. w Willach Miejskich) oraz ceny – różne dla obu części osiedla.

RiverPark to dwa pięciokondygnacyjne apartamentowce połączone zielonym dziedzińcem i trzy wille miejskie. Na szczególną uwagę zasługują te ostatnie. Ich wyjątkowa architektura stanowi połączenie powściągliwych współczesnych form z doskonałej jakości klasycznym detalem. W trzech kameralnych budynkach mieści się łącznie 29 ekskluzywnych apartamentów.

O jakości i unikalności oferty części willowej projektu, stanowią skala i wysokość pomieszczeń (3,2m), prywatne ogrody lub wygodne tarasy na wyższych piętrach, możliwość instalacji kominka w wybranych apartamentach, czy wreszcie najwyższy standard wykonawstwa i detali wzornictwa przestrzeni wspólnych. Liczne drewniane okna zapewniają optymalne nasłonecznienie mieszkań i widok na zupełnie nie oczywiste w centrum miasta zielone i pełne oddechu krajobrazy.

- Z całym przekonaniem mogę przyznać, że jesteśmy zadowoleni z naszego debiutu na rynku poznańskim. Oddajemy w ręce mieszkańców produkt wyjątkowy, nie tylko ze względu na lokalizację ale także jakość i różnorodność. Aktualnie, na ostatnim etapie sprzedaży inwestycji, skupiamy swoją uwagę na ofercie willi miejskich. To produkt z segmentu dóbr luksusowych - kierujemy go do tyleż wymagających, co świadomych klientów. W naszej strategii marketingowej, uznaliśmy za niezwykle istotne to, by klient mógł odczuć istotę tej przestrzeni w jej rzeczywistym wymiarze, docenić jakość jej wykonania. Swoją ofertę kierujemy do relatywnie wąskiej grupy klientów, jesteśmy jednak przekonani, że doskonale wypełnia ona niszę i stanowi godne zastępstwo dla domów jednorodzinnych – mówi Jacek Wesołowski, Country Manager Development Immofinaz Group Poland.

Do dziś sprzedano ponad 100 apartamentów, około 20 kolejnych jest już objętych rezerwacją. Największym powodzeniem dotychczas cieszyły się mieszkania o metrażu od 50 do 70 mkw., dwu- i trzypokojowe. Swego nabywcę znalazł jednak również największy – 154m2 - i najbardziej luksusowy apartament w RiverPark wart 1,6 mln zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych