PARTNER PORTALU

Pierwsza w Polsce inwestycja francuskiej grupy Spirit na finiszu

Zgodnie z harmonogramem prac i umową z inwestorem stołeczna firma Totalbud oddała do użytku budynek mieszkalny Villa Juliette. To pierwszy w Polsce projekt mieszkaniowy francuskiej grupy Spirit.

Autor: HouseMarket.pl 27 stycznia 2016 16:10

Villa Juliette stanęła na działce o powierzchni 900 mkw., przy ulicy Drogomilskiej 12 na warszawskim Bemowie. Część podziemna tej inwestycji to dwie kondygnacje garażowe na 53 miejsca parkingowe. W pięciopiętrowej części nadziemnej znajdują się mieszkania dwupokojowe o metrażach od 37,29 do 41,95 mkw.; trzypokojowe od 58,19 do 66,53 mkw. i czteropokojowe 77,6 mkw.

- Elewacja budynku została urozmaicona poprzez indywidualnie zaprojektowane oprawy okien. Okna umieszczono w płytkich niszach, zaś nisze te w zależności od kondygnacji są obracane wokół osi okna, co dodatkowo urozmaica elewację i nadaje jej głębi - mówi kierownik budowy z ramienia Totalbudu Tomasz Sidorowicz. - Kolorystykę budynku zaprojektowano w barwach ciepłych. Większość powierzchni elewacji pokrywa kolor kości słoniowej. Akcenty oraz barierki, w tym balkonowe oraz podcień przed wejściem głównym, pokryte są kolorem brązowym.

Odbywają się już odbiory pierwszych mieszkań przez ich nabywców w firmie deweloperskiej Bemowo Drogomilska.

- Z perspektywy czasu oceniam, że warto było związać się ze znanym zachodnim inwestorem, gdyż mogliśmy zrealizować dla stolicy dobry i bardzo estetyczny projekt mieszkaniowy. Villa Juliette jest naszym nad wyraz udanym projektem inaugurującym współpracę z cenionym we Francji inwestorem budowlanym i mam nadzieję na dalszą dobrą współpracę z Grupą Spirit - komentuje prezes Totalbudu Mariusz Pałka.

Totalbud specjalizuje się w kompleksowej budowie obiektów „pod klucz”. Oprócz tego firma wykonuje konstrukcje żelbetowe, roboty ziemne, posadzkarskie i elewacje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych