PARTNER PORTALU

Pierwsza z wież ATAL Towers w sprzedaży

ATAL ruszył ze sprzedażą drugiego etapu swojej flagowej inwestycji we Wrocławiu. Cena za mkw. apartamentu waha się od 7,3 do 7,9 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 24 sierpnia 2015 11:56

ATAL Towers to inwestycja powstająca w ścisłym centrum Wrocławia, przy ulicy Sikorskiego. Dwie osiemnastopiętrowe wieże połączy wspólna część parterowa. Do sprzedaży trafiła właśnie pierwsza z wież, w której zlokaliowanych zostanie 138 mieszkań o powierzchni od 33,7 do 114,6 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Wszystkie lokale będą wyposażone w balkony, a do wybranych mieszkań od strony Odry dodatkowo przynależeć będą loggie.

Z myślą o zmotoryzowanych lokatorach kompleksu w tej części inwestycji do sprzedaży trafiły 183 miejsca postojowe na parkingu podziemnym. Z większości okien wieżowców roztaczać się będzie widok na rzekę lub wrocławski Rynek, a z ostatnich pięter będzie można podziwiać panoramę Wrocławia. Dla wygody lokatorów, na parterze budynku zlokalizowane będą 4 lokale usługowe.

W sprzedaży ATAL ma również pierwszy etap inwestycji. Będzie to funkcjonalny budynek na planie litery L położony dłuższym bokiem równolegle do Odry. Od strony rzeki budynek będzie posiadał sześć pięter, natomiast od strony ulicy Sikorskiego jedno z mieszkań będzie miało swój drugi poziom na siódmym piętrze. W tej części kompleksu znajdzie się 159 lokali o metrażach od 28,13 do 112,57 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w duże, przestronne balkony, a dla wybranych przeznaczono prywatne ogródki. Budynek powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego deptaku, który pozwoli na spacery wzdłuż Odry. W części parterowej obiektu znajdzie się kolejnych 20 lokali usługowych, dzięki którym załatwienie codziennych obowiązków stanie się dużo łatwiejsze. W budynku przewidziano również podziemny garaż na 181 samochodów oraz 86 komórek lokatorskich. Obiekt będzie posiadał ogrodzony, wewnętrzny dziedziniec, który zapewni dodatkowy komfort przyszłym lokatorom.

Nowoczesne budynki ATAL Towers, dzięki zastosowanym elementom wykończeń, będą komponować się z okoliczną staromiejską architekturą. Do charakterystycznych kamienic z przełomu XIX i XX wieku nawiążą rozmieszczone w sposób powtarzalny okna i drzwi. Elewacja będzie wykonana z klinkierowej okładziny w kolorze grafitowym, która została starannie dobrana, aby harmonizować z pobliskimi zabudowaniami. Dodatkowo, żeby nadać nowoczesnego wyglądu, obiekt uzupełniono o szklane balustrady, jasne tynki oraz białe aluminiowe żaluzje. Bogate zagospodarowanie zielenią terenów od strony Odry nada okolicy naturalnego charakteru. Obiekty będą w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a do wszystkich kondygnacji będzie można dotrzeć cichobieżnymi windami.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych