PARTNER PORTALU

Pierwsze mieszkania Central Park Ursynów wkrótce gotowe

Marvipol Development na połowę października zaplanował wydawanie kluczy do pierwszych, gotowych mieszkań w inwestycji Central Park Ursynów. Już niebawem lokatorzy będą mogli wprowadzić się do swoich mieszkań.

Autor: Housemarket.pl 16 października 2015 14:20

Central Park Ursynów to inwestycja zlokalizowana w sercu Ursynowa, zlokalizowana na terenie ponad 10 hektarów. Oddany do użytku pierwszy etap budowy składa się z dwóch budynków liczących od 6 do 8 pięter.

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o aktywnych mieszkańcach, dlatego też na jej terenie znajdą się rozległe tereny zielone ze specjalnym systemem ścieżek do spacerów i joggingu. Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji recepcję, nasłoneczniony plac zabaw dla dzieci, garaże podziemne, całodobowy monitoring oraz wiele innych atrakcji dostępnych w lokalach usługowych.

Już niebawem, pierwsi mieszkańcy będą mogli na własne oczy przekonać się o unikalnej architekturze inwestycji, kolorach i kształtach budynków. Wszystko to sprawi, że osiedle Central Park Ursynów stanie się dla nich swoistym azylem.

Central Park Ursynów to dobre miejsce dla osób czynnych zawodowo, rodzin z dziećmi i młodych małżeństw. Osiedle usytuowane jest pośród licznych terenów zielonych, przedszkoli, szkół i centrów biznesowych. Lokalizacja umożliwia szybki i dogodny dojazd do najważniejszych miejsc Warszawy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych