PARTNER PORTALU

Pierwsze mieszkania Funduszu Mieszkań na Wynajem we Wrocławiu

Fundusz Mieszkań na Wynajem udostępnił właśnie ponad sto mieszkań przy ulicy Dąbrowskiego 40 we Wrocławiu. – To oferta dla tych, którzy nie chcą się wiązać na lata z jedną lokalizacją, a jednocześnie oczekują stabilnych warunków najmu – przekonują przedstawiciele funduszu.

Autor: HouseMarket.pl 21 grudnia 2016 13:39

Inwestycja funduszu to milowy krok w rozwoju wrocławskiego rynku mieszkań na wynajem. Najemcy mają zagwarantowane nie tylko bezpieczne i stabilne warunki umowy, ale także prawo pierwszeństwa przy jej przedłużaniu. Mieszkania łączą rzadko spotykany na polskim rynku standard wykończenia z dostępem do bogatej oferty infrastrukturalnej, handlowej i rekreacyjnej.

Elastyczne i stabilne warunki

– Naszą ofertę kierujemy zarówno do ludzi młodych, o niesprecyzowanych planach zawodowych, jak i do osób szukających stabilizacji, m.in. rodzin z dziećmi. W Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Warszawie, gdzie wcześniej zrealizowaliśmy inwestycje, obserwujemy też spore zainteresowanie ze strony wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy dotychczas skazani byli na długoterminowe pobyty hotelowe. Możliwość najmu mieszkania na elastycznych i stabilnych warunkach, w bezpośrednim pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych, a jednocześnie w cichym i spokojnym otoczeniu, to zupełnie nowy standard na rynku mieszkaniowym – podkreśla Tomasz Siwak z Funduszu Mieszkań na Wynajem.

Wszystkie mieszkania oferowane przez fundusz są wykończone pod klucz, m.in. w wysokiej jakości meble w kuchniach i łazienkach, a także oświetlenie oraz sprzęt AGD. Dodatkowo dostępne są także miejsca postojowe, komórki lokatorskie, parking dla rowerów, wózkarnia i plac zabaw. Najemcy otrzymują szeroki pakiet wsparcia ze strony Centrum Obsługi Klienta, m.in. w przypadku awarii czy problemu ze sprzętem AGD, ale też w wyjątkowych sytuacjach, takich jak zgubienie kluczy czy odbiór przesyłek kurierskich.

Potencjał do rozwoju mieszkań na wynajem

– Wrocław to jeden z najsilniejszych ośrodków biznesowych w Europie Centralnej, charakteryzujący się dynamicznie rozwijającym się rynkiem pracy, w tym unikatową ofertą zawodową dla wysokiej klasy specjalistów. Dostrzegamy tu ogromny potencjał do rozwoju atrakcyjnych jakościowo mieszkań na wynajem, co pozwoli wzmocnić mobilność pracowników i zwiększyć atrakcyjność miasta w oczach inwestorów tworzących nowe miejsca pracy. Dlatego w czwartym kwartale 2017 roku planujemy oddać do użytku kolejnych 128 mieszkań na wynajem przy ul. Zakładowej, tj. tuż obok mostów Trzebnickich, a zatem w doskonale skomunikowanej lokalizacji – dodaje Bartłomiej Pawlak z funduszu.

Cena najmu w mieszkaniach oferowanych przez Fundusz Mieszkań na Wynajem zależna jest od długości trwania umowy (od 6 miesięcy do 4 lat z możliwością przedłużenia). Aby wynająć mieszkanie należy wejść na stronę www.funduszmieszkan.pl albo zadzwonić pod numer 801 800 388 lub 22 468 84 60.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych