PARTNER PORTALU

Pierwszy etap ATAL Towers już w sprzedaży

ATAL ruszył ze sprzedażą 159 mieszkań w ramach budowy nowego obiektu - ATAL Towers. Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany będzie przy ul. Sikorskiego, w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku. Cena za 1 mkw. wynosi 6750 zł.

Autor: housemarket.pl 16 marca 2015 12:32

Kompleks ATAL Towers składać się będzie z dwóch obiektów. Budynek pierwszego etapu inwestycji będzie posiadał sześć pięter od strony Odry, a od strony ulicy Sikorskiego jedno z mieszkań będzie miało swój drugi poziom na siódmym piętrze. W drugim etapie powstaną dwie osiemnastopiętrowe wieże (61,3 m i 59,7 m) połączone wspólną częścią parterową oraz dodatkową siedmiopiętrową częścią mieszkalną od strony ulicy Sikorskiego.

W ATAL Towers znajdą się łącznie 433 mieszkania, w parterach obu budynków zlokalizowane będą lokale handlowo-usługowe. Niektóre z nich, od strony planowanego deptaku nad Odrą, zostaną zagospodarowane na lokale gastronomiczne.

Budynki ATAL Towers, dzięki zastosowanym elementom wykończeń, będą komponować się z okoliczną staromiejską architekturą. Do kamienic z przełomu XIX i XX wieku nawiążą rozmieszczone w sposób powtarzalny okna i drzwi. Elewacja będzie wykonana z klinkierowej okładziny w kolorze grafitowym. Uzupełnią ją szklane balustrady, jasne tynki oraz aluminiowe żaluzje, co nada obiektom nowoczesnego wyglądu. Obiekty będą w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a do wszystkich kondygnacji będzie można dotrzeć cichobieżnymi windami.

Do sprzedaży trafił właśnie pierwszy etap ATAL Towers - budynek na planie litery L położony dłuższym bokiem równolegle do Odry. Znajdzie się w nim 159 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 28,13 do 112,57 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w balkony, a wybrane - w prywatne ogródki. W budynku przewidziano garaż na 181 samochodów oraz 86 komórek lokatorskich. W części parterowej obiektu znajdzie się 20 lokali usługowych, co ułatwi załatwienie codziennych obowiązków. W budynku przewidziano garaż na 181 samochodów oraz 86 komórek lokatorskich.

- ATAL Towers oraz wprowadzona niedawno do sprzedaży Stara Odra Residence II zapewnią szeroki wybór mieszkań w dogodnych lokalizacjach – powiedziała Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań ATAL SA.

We wrocławskiej ofercie ATAL S.A., oprócz najnowszego projektu ATAL Towers, prace realizowane są na obu etapach prestiżowej Starej Odry Residence oraz na osiedlu Dmowskiego 19. Ponadto, w sprzedaży znajdują się mieszkania w inwestycjach: Agrestowa Aleja Apartamenty, Ville Murano, Zielone Wojszyce Apartamenty, oraz na Osiedlu Mieszczańskim I i II.

Za projekt ATAL Towers odpowiada biuro projektowe AP Szczepaniak. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to III kwartał 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych