PARTNER PORTALU

Pierwszy etap osiedla Kolska od Nowa osiągnął stan surowy zamknięty

W dniu 12 lutego 2015 na budynkach pierwszego etapu osiedla „Kolska od Nowa” w Warszawie zawisła wiecha symbolizująca osiągnięcie stanu surowego zamkniętego.

Autor: housemarket.pl 17 lutego 2015 22:35

„Kolska od Nowa” to projekt będący owocem bardzo udanej współpracy dewelopera Matexi Polska i warszawskiej pracowni architektonicznej MKC, natomiast za jakość i terminowe ukończenie prac na budowie odpowiedzialna jest firma CFE Polska, podobnie jak Matexi mająca swoje korzenie w Belgii.

Wszystko idzie zgodnie z planem

W trakcie ceremonii zawieszenia wiechy zarówno Mirosław Bednarek – prezes zarządu Matexi Polska jak i Bruno Lambrecht – dyrektor generalny grupy CFE wyrazili swoje zadowolenie z postępu prac na budowie oraz przebiegu dotychczasowej współpracy, jednocześnie deklarując przewidywane ukończenie inwestycji zgodnie z harmonogramem. Zgodnie z przyjętymi założeniami budowy pierwsi klienci odbiorą klucze do mieszkań na Kolskiej jeszcze w tym roku.

Kolejny etap ruszy w tym roku

Pierwszy etap inwestycji „Kolska od Nowa” obejmuje realizację 173 mieszkań bezpośrednio sąsiadujących z rewitalizowanym, półhektarowym parkiem należącym do osiedla. Ogółem projekt osiedla zakłada budowę prawie 600 mieszkań podzieloną na cztery etapy. W przygotowywanej aktualnie części oferowane są lokale o powierzchni od 30 do 130 mkw. usytuowane w dwóch nowoczesnych, pięciokondygnacyjnych budynkach z garażami podziemnymi. Średnia cena mieszkań w projekcie oscyluje na poziomie 8300–9500zł za mkw.

Mając na uwadze duże zainteresowanie klientów i idące za tym dobre wyniki sprzedaży osiedla, Matexi Polska planuje uruchomić kolejny etap inwestycji jeszcze w tym roku

Ambitne plany

W bieżącym kwartale Matexi Polska planuje także oddanie do użytku budynku „Na Romera”, swojej pierwszej inwestycji zrealizowanej w obrębie Ursynowa. Spółka cały czas rozwija swoją ofertę równolegle zarządzając czterema placami budowy i prowadząc prace przygotowawcze w dwóch kolejnych lokalizacjach. W bieżącym roku deweloper planuje sprzedaż minimum 260 lokali, a także deklaruje, że przy pełnym wsparciu belgijskiej centrali będzie kontynuował aktywną politykę inwestycyjną poprzez poszukiwanie działek i rozwój nowych projektów mieszkaniowych na terenie stolicy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych