PARTNER PORTALU

Pierwszy etap realizacji osiedla Siedem Klonów dobiega końca

W ramach inwestycji przy ul. Złotno w Łodzi powstało 27 domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Na koniec października planowane jest zakończenie prac na placu budowy. Obecnie trwa wykańczanie wnętrz.

Autor: Housemarket.pl 14 października 2015 11:19

Osiedle Siedem Klonów to inwestycja obejmująca realizację 50 domów o podwyższonym standardzie. W ramach pierwszego etapu powstaje 27 budynków. Każdy z nich ma garaż dla dwóch samochodów oraz działkę zapewniającą prywatność. Ponadto do dyspozycji jest kilkanaście tysięcy mkw. terenów zieleni. Wykonano już ponad 85 proc. prac objętych harmonogramem realizacyjnym. Działania skupiają się teraz na wykończeniu lokali i przestrzeni towarzyszących oraz przygotowaniu infrastruktury drogowej i terenów wspólnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom potencjalnych nabywców, którzy często szukają pomysłu na aranżację wnętrz, podjęto decyzję o stworzeniu domu pokazowego. Stanowi on przykład, jak zaprojektować swój dom marzeń na długie lata. Inspiracją do projektu był minimalizm. Autorką projektu jest właścicielka studia architektonicznego Decada - arch. Anna Rogowska.

Dom lub mieszkanie pokazowe to dobre rozwiązanie, dające wyobrażenie, jak można urządzić swoje przyszłe lokum. - Często korzystamy z tego udogodnienia, bo pobudza ono wyobraźnię nabywców. Również w przypadku osiedla Siedem Klonów takie rozwiązanie sprawdziło się, co odczuliśmy szczególnie podczas targów w Atlas Arenie i bezpośrednio po nich – odbyliśmy kilkadziesiąt spotkań na terenie inwestycji, z kilkoma rodzinami prowadzimy zaawansowane rozmowy dot. sprzedaży, a jedna z nich właśnie zdecydowała się na zakup – komentuje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Dom pokazowy można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura sprzedaży (10:00 – 18:00) oraz w innych terminach po umówieniu indywidualnego spotkania. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych