PARTNER PORTALU

Piotrków Trybunalski kusi przyszłych mieszkańców

Miasto niebawem postawi bloki przy ul. Broniewskiego. Do wyboru są różnej wielkości mieszkania, które będą wykończone pod klucz. Budowa ma wystartować w czerwcu, a zakończenie zaplanowano na jesień 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 07 marca 2016 10:28

– To świetna lokalizacja. Jest cicho i spokojnie, wokół czeka mnóstwo terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych, a do tego jest bardzo blisko do centrum miasta – wylicza zalety Elżbieta Sapińska, prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Jak dodaje, nowe bloki to świetny wybór także dla młodych małżeństw.

W bardzo bliskiej odległości znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, a nawet szkoła ponadgimnazjalna. Bloki TBS wraz z realizowanymi przez prywatnych deweloperów inwestycjami stworzą przy ul. Broniewskiego nowoczesne osiedle, w którym nie zabraknie parkingów, sklepów oraz punktów usługowych.

Piotrkowski magistrat planuje budowę łącznika pomiędzy ulicami Broniewskiego i Sulejowską, który ułatwi dojazd do osiedla. W planach jest również powstanie parku, co dodatkowo wpłynie na atrakcyjność lokalizacji. Oferta TBS pozwala stać się najemcą nowego lokalu za tylko część partycypacji w kosztach. Do wyboru są różnej wielkości mieszkania, które będą wykończone „pod klucz”. Budowa ma wystartować w czerwcu, a zakończenie zaplanowano na jesień 2017 roku.

Każdy zainteresowany zamieszkaniem w tej atrakcyjnej części miasta może już zgłosić swój akces do TBS.

– Są jeszcze mieszkania o różnej wielkości, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby, gdzie będzie można dowiedzieć się wszystkich szczegółów – zaprasza Elżbieta Sapińska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych