PARTNER PORTALU

Piotrków Trybunalski: Powstaje nowe osiedle

Miasto zamierza postawić bloki przy ul. Broniewskiego. Do wyboru są różnej wielkości mieszkania, które będą wykończone pod klucz. Budowa ma wystartować w czerwcu, a zakończenie zaplanowano na jesień 2016 roku.

Autor: HouseMarket.pl 01 lutego 2016 12:06

- To świetna lokalizacja. Jest cicho i spokojnie, wokół czeka mnóstwo terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych, a do tego jest bardzo blisko do centrum miasta – wylicza zalety Elżbieta Sapińska, prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Jak dodaje, nowe bloki to świetny wybór także dla młodych małżeństw.

W bardzo bliskiej odległości znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, a nawet szkoła ponadgimnazjalna. Bloki TBS wraz z realizowanymi przez prywatnych deweloperów inwestycjami stworzą przy ul. Broniewskiego nowoczesne osiedle, w którym nie zabraknie parkingów, sklepów oraz punktów usługowych.

Piotrkowski magistrat planuje budowę łącznika pomiędzy ulicami Broniewskiego i Sulejowską, który ułatwi dojazd do osiedla. W planach jest również powstanie parku.

Jak informuje piotrkowski ratusz, oferta TBS pozwala stać się najemcą nowego lokalu za część partycypacji w kosztach. Do wyboru są różnej wielkości mieszkania, które będą wykończone pod klucz. Budowa ma wystartować w czerwcu, a zakończenie zaplanowano na jesień 2016 roku.

Każdy zainteresowany zamieszkaniem w tej części miasta może już zgłosić swój akces do TBS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych