PARTNER PORTALU

Płock zyska rezydencję w stylu przedwojennej kamienicy

Multis Deweloper w najbliższym czasie rozpocznie budowę Rezydencji Gradowskiego. Siedmiokondygnacyjny budynek stanie przy ul. Gradowskiego 28 w Płocku.

Autor: HouseMarket.pl 21 marca 2016 16:17

Architektura budynku stanowi harmonijne połączenie nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych z detalami architektonicznymi nawiązującymi do stylu przedwojennych kamienic. Przestronne foyer, poprzedzone kolumnadą będzie nie tylko reprezentacyjnym wejściem do budynku. Pozwoli również na organizowanie we wnętrzu wystaw czy koncertów.

Inwestycję wyróżni również zielony ogród na dachu z placem zabaw dla dzieci. Ogród został zaprojektowany zgodnie z zasadami architektury bioklimatycznej, a do jego podlewania wykorzystana zostanie deszczówka gromadzona w specjalnie do tego celu stworzonym zbiorniku.

W budynku przewidziano garaż podziemny z miejscami postojowymi dla samochodów i komórkami lokatorskimi. Kamienica zostanie wyposażona w system monitoringu i windę, która umożliwi łatwy dostęp na każdą z sześciu kondygnacji naziemnych, w tym na teren ogrodu.

Oferta mieszkaniowa obejmuje lokale o powierzchni od 45 do 110 mkw. Mieszkania na parterze posiadają ogródki do wyłącznego zagospodarowania przez właścicieli. Lokale na pozostałych kondygnacjach posiadają eleganckie loggie, a w przypadku ostatniej kondygnacji - balkony.

Lokalizacja inwestycji przy bocznej, cichej uliczce, a jednocześnie w samym centrum Płocka, jest jednym z jej atutów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych