PARTNER PORTALU

Pnie się w górę drugi etap Nowych Ogrodów

Osiedle Nowe Ogrody to inwestycja realizowana od 2013 r. Do tej pory powstały mieszkania w ramach pierwszego etapu, które w większości znalazły już swoich nabywców. Aktualnie budowany jest drugi etap.

Autor: HouseMarket.pl 30 listopada 2015 10:07

Prace nad nim przebiegają zgodnie z harmonogramem. Realizacja projektu zakończy się w czwartym kwartale 2016 roku.

Generalny wykonawca drugiego etapu, firma Alfa-Bet, nie zwalnia tempa, jeszcze do końca tego roku chce zamknąć budynki, by w trakcie zimy kontynuować prace wewnątrz. Wybudowano cztery kondygnacje, piąta jest w trakcie realizacji. Co więcej, rozpoczęto już wstawianie pierwszych okien na parterze. Całość – dwa budynki z 85 mieszkaniami i lokalem handlowo-usługowym – zostanie zrealizowana w czwartym kwartale 2016 roku.

Do tej pory inwestor  Proxin Ogrody pomyślnie zakończył pierwszy etap. Do użytku zostały oddane 73 mieszkania o metrażach od 25 do 103 mkw. i 7 lokali usługowych. – Aktualnie trwa wyprzedaż ostatnich dwóch mieszkań i trzech lokali usługowych z pierwszego etapu. II etap jest w trakcie realizacji, planowany termin oddania do użytku to luty 2017 roku. Co ważne wiele mieszkań z II etapu są dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych – zaznacza Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

Inwestor zdradza szczegóły dotyczące planów na przyszłość.  - W ramach całej inwestycji przewidziano osiem etapów – I zrealizowany, II budowany, III i IV w trakcie projektowania – łącznie powstanie osiem budynków. Pomieszczą one około 650 mieszkań – dodaje Marlena Zapalska.

Oferowane przez inwestora mieszkania oddawane są w standardzie deweloperskim. Lokale znajdujące się na parterze posiadają ogródki, pozostałe – balkony lub obszerne tarasy. Osiedle jest strzeżone i monitorowane całą dobę. Proxin Ogrody zapewnia również elementy małej architektury.  Powstanie plac zabaw, ławki, chodniki i wewnętrzny dziedziniec.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych