PARTNER PORTALU

Podwarszawska inwestycja Polnordu na półmetku sprzedaży

W drugim etapie projektu Neptun już połowa mieszkań znalazła swoich właścicieli. Lokale będą gotowe jesienią 2015 r. Najtańsze kosztują ok. 216 tys. zł brutto.

Autor: HouseMarket.pl 06 lipca 2015 12:56

 Ze 105 mieszkań z pierwszego etapu osiedla Neptun Ząbki, do kupienia został tylko jeden apartament. Polnord w tym miesiącu dopiero zacznie przekazywać mieszkania ich nowym właścicielom. Deweloper sprzedał także już połowę ze 107 lokali, które powstają w drugim etapie tej inwestycji. Mieszkania posiadają przestronne kuchnie i salony, ustawne łazienki, oddzielne sypialnie a także tarasy lub duże balkony. Właściciele lokali na parterach mogą korzystać z własnych ogródków.

W ramach drugiego etapu osiedla Neptun w ofercie znajdują się jeszcze dwu i trzypokojowe „M” o popularnych wśród klientów powierzchniach: od 41 do 68 mkw. Najtańsze kosztują ok. 216 tys. zł brutto. Budowa tej części osiedla zakończy się w październiku 2015 r.

Osiedle Neptun powstaje w podwarszawskich Ząbkach, przy ulicy Powstańców 43. W standardzie lokali są kolorowe wideodomofony a cały teren jest ogrodzony i chroniony. By zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo na parterach zastosowano okna antywłamaniowe. Wewnątrz osiedla znajdują się place zabaw i starannie zaprojektowane zielone skwery.

W najbliższym czasie Polnord planuje uruchomienie przedsprzedaży kolejnego etapu osiedla Neptun Ząbki. Powstanie w nim 217 lokali, w tym sporo przestronnych, trzy i czteropokojowych  mieszkań z tarasami oraz  lokale usługowe.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych