PARTNER PORTALU

Pojedyncze lokale do kupienia od Atlas Estates

Atlas Estates ukończył najważniejsze projekty deweloperskie. W sprzedaży pozostały pojedyncze apartamenty i lokale handlowo-usługowe.

Autor: HouseMarket.pl 13 listopada 2015 13:13

Według stanu na 30 września 2015 r. najważniejsze projekty deweloperskie zostały ukończone w terminie. Kilka nowych projektów znajduje się w fazie realizacji i planowane jest rozpoczęcie nowych inwestycji.

Budowa Platinum Towers została zakończona oraz sprzedano wszystkie apartamenty i lokale typu penthouse. W planach spółka ma budowę na sąsiedniej działce wieżowca wielofunkcyjnego Atlas Estates Tower o przeznaczeniu mieszkalno-biurowym, co zwiększy atrakcyjność kompleksu.

Jeśli chodzi o Capital Art Apartments, to pierwsze dwa etapy zostały ukończone. Spółka sprzedała dotychczas, w tym w przedsprzedaży wszystkie 219 lokali powstałe w pierwszym etapie oraz 297 z 300 apartamentów wybudowanych w drugim etapie. Budowa trzeciego i czwartego etapu, które obejmują 265 apartamentów, została zakończona. Do 30 września 2015 r. w sprzedaży lub przedsprzedaży nabywców znalazło 256 lokali.

W przypadku Concept House na Mokotowie, którego budowa zakończyła się w 2013 r., według stanu na 30 września 2015 r. niesprzedane pozostały zaledwie trzy apartamenty i cztery lokale handlowo-usługowe.

Dwa apartamenty i cztery lokale handlowo-usługowe czekają na nabywców w osiedlu Apartamenty przy Krasińskiego. To projekt realizowany na warszawskim Żoliborzu. Pierwszy etap inwestycji wzbogaci stolicę o 303 apartamenty wraz parkingiem i innymi udogodnieniami oraz lokalami handlowo-usługowymi.

Apartamenty przy Krasińskiego II to drugi etap tego projektu, w ramach którego do użytku oddanych zostanie ok. 170 apartamentów oraz parking i lokale handlowo-usługowe.

Kolejną nową inwestycją są Apartamenty Nakielska. Inwestycję rozplanowana na dwa etapy, w ramach których powstanie łącznie około 240 apartamentów oraz parking i lokale handlowo-usługowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych