PARTNER PORTALU

Polnord notuje dobrą sprzedaż mieszkań w Gdańsku

Nowych właścicieli ma już ponad połowa mieszkań w budynkach trzeciego etapu inwestycji Dwa Potoki. Polnord pracuje już nad wprowadzeniem do oferty kolejnego etapu projektu.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2015 09:42

- Dwa Potoki dynamicznie się rozwijają, przyciągając singli oraz rodziny poszukujące swojego pierwszego mieszkania. W trzecim etapie osiedla właściciela ma już połowa mieszkań. Dotychczasowe powodzenie inwestycji skłoniło nas do podjęcia prac nad uruchomieniem kolejnego, czwartego już etapu. Mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli zakomunikować wprowadzenie tego projektu do sprzedaży – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes Polnordu. – Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w trzecim etapie, mogą skorzystać nie tylko z dopłat w ramach rządowego programu MdM. Całe osiedle objęte jest również programem gwarancji najniższej ceny. Gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkania ze słonecznym balkonem lub ogródkiem są w nim dostępne już za 172 tysiące złotych – dodaje.

Trzeci etap osiedla Dwa Potoki obejmuje 156 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 36 do 62 mkw., wyposażonych w balkony, tarasy, a w przypadku mieszkań usytuowanych na parterze – ogródki. Lokale zostały wykończone przy użyciu nowoczesnych, energooszczędnych i przyjaznych środowisku materiałów. Zachowaniu prywatności sprzyjają komfortowe odległości pomiędzy poszczególnymi budynkami, a także doskonale wyciszające okna. Osiedle usytuowane jest w otoczeniu wzgórz i terenów rekreacyjnych idealnych dla biegaczy, rowerzystów czy rolkarzy. Wewnętrzne place zabaw zapewniają natomiast zdrową dawkę ruchu najmłodszym.

Czwarty etap gdańskiej inwestycji przewiduje 96 lokali w trzech budynkach. Jego budowa zakończy się w kwietniu 2017 roku. Będą to mieszkania doskonale wpisujące się w aktualne potrzeby rynkowe.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych