PARTNER PORTALU

Polnord obniża ceny mieszkań w Trójmieście

Dla klientów zmartwionych podwyżką wkładu własnego i zwiększeniem kredytowych marż Polnord ma wprowadza zniżki i proponuje pulę mieszkań do nabycia w ramach programu MdM.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2016 12:40

Obniżką objęte jest między innymi osiedle 2 Potoki, zlokalizowane w południowej części Gdańska, gdzie obecnie można nabyć mieszkanie już od 3850 zł za metr kwadratowy.

– Klienci, którzy zdecydują się na zakup, mogą skorzystać z dofinansowania w programie MdM. Uzyskana dopłata pozwoli pokryć cały wymagany przez bank wkład własny – mówi Wioletta Kleniewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Polnordu.

W sprzedaży znajdują się ostatnie mieszkania trzeciego etapu inwestycji oraz ostatni już – czwarty etap. W jego ramach do oferty wprowadzono 96 mieszkań w metrażach od 36 do 63 mkw. Osiedle posiada prywatne place zabaw oraz parkingi z miejscami przypisanymi do mieszkań.

W ramach programu MdM dostępne są również ostatnie mieszkania w inwestycji Dwa Tarasy w gdańskim Ujeścisku. Budowane etapami osiedle łącznie zapewni mieszkanie dla 334 rodzin. Promocyjne ceny zaczynają się od 5020 zł za mkw. Osiedle wyróżnia tarasowy układ, elegancka architektura i wysoka jakość wykonania.

– Dla osób poszukujących bardziej prestiżowego lokum przygotowaliśmy także ofertę apartamentów w projekcie Brama Sopocka. To wyjątkowa okazja, aby zakupić unikalne na rynku lokum z antresolą już za 5800 zł/mkw. – mówi Wioletta Kleniewska.

W realizowanej obecnie Bramie Sopockiej w Małym Kacku w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w kameralnych willach do kupienia są lokale od dwupokojowych do czteropokojowych od 50 do 95 mkw.

Pod koniec 2015 roku Polnord rozpoczął sprzedaż II i III etapu inwestycji. W ich ramach powstaną 42 apartamenty w metrażach od 60 do 101 mkw. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się rozległa, granicząca z lasem dolina. Komfortowe połączenie z Gdynią i Sopotem gwarantuje oddalona o niecałe 10 minut drogi Obwodnica Trójmiejska, a szybki dojazd w obrębie Gdyni sprawna komunikacja miejska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych