PARTNER PORTALU

Polnord odda do użytku pierwsze mieszkania projektu Neptun Ząbki

Polnord kończy prace przy budowie pierwszego etapu projektu Neptun w podwarszawskich Ząbkach. Do nabywców trafi 105 lokali. Kolejne 107 mieszkań drugiego etapu zostanie oddane do użytku jesienią 2016.

Autor: housemarket.pl 26 marca 2015 13:14

Projekt Neptun Ząbki przy ulicy Powstańców 43 powstaje na granicy mazowieckich lasów. W pierwszym etapie projektu wzniesiono trzy budynki mieszczące 105 lokali o powierzchni od 35 do 116 mkw. z tarasem, dużym balkonem lub ogródkiem.

- Neptun Ząbki jest bardzo udanym projektem, zarówno pod względem architektury i lokalizacji jak i sprzedaży, ponieważ niemal wszystkie mieszkania z pierwszego etapu inwestycji znalazły już nabywców – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord SA.

W standardzie mieszkań są wideo-domofony, na parterach antywłamaniowe szyby, teren jest ogrodzony i chroniony. Wewnątrz osiedla znajdą się place zabaw i zaprojektowany układ zieleni.

Kolejny etap budowy inwestycji, w którym powstaje 107 lokali, zakończy się jesienią 2015 roku. Mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań na początku 2016 r. Docelowo na 3-hektarowej działce powstanie kompleks budynków na ok. 600 mieszkań.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych