PARTNER PORTALU

Polnord rozpoczyna sprzedaż w Łodzi

Polnord rozpoczyna sprzedaż kolejnego etapu inwestycji City Park w Łodzi, w którym powstanie 115 lokali.

Autor: housemarket.pl 14 kwietnia 2015 10:37

City Park to elegancki kompleks 6 budynków mieszkalnych, realizowany wieloetapowo przez trójmiejskiego dewelopera – Polnord SA. Inwestycja mieści się przy ulicy Lucjana Żeligowskiego 43, niedaleko od centrum Łodzi, blisko wyższych uczelni i punktów handlowych.

Osiedle, zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Piotra Bilińskiego, mieści najbardziej poszukiwane na rynku mieszkania: jedno, dwu-, trzy- i czteropokojowych. Budynki City Park mają od sześciu do trzynastu kondygnacji naziemnych oraz dwupoziomową kondygnację podziemną, przeznaczoną na garaż.

W kolejnym etapie inwestycji powstaną lokale o powierzchni od 25 m2 do 81 m2. Mieszkania o funkcjonalnych rozkładach posiadają oddzielne widne kuchnie, o które coraz częściej pytają klienci, a ponadto słoneczne balkony, a na parterach – własne ogródki.

Polnord zadbał o wysoki standard projektu, dlatego City Park charakteryzują między innymi unikalne, ponad 2-metrowe, pięciokomorowe okna. Zapewnione w standardzie wykończenie mieszkań daje klientom realne korzyści finansowe. Mieszkania będą posiadały pomalowane tynki gipsowe, kamienne parapety, płytki na balkonach, biały osprzęt elektryczny, grzejniki, video-domofony i drzwi antywłamaniowe. Zastosowane nowoczesne technologie zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną mieszkań.

Zakończenie powstającego budynku A3 planowane jest pod koniec 2016 roku.

- City Park to popularna wśród Łodzian inwestycja, w której sprzedaliśmy już 300 lokali To jedna z najciekawszych ofert mieszkaniowych w mieście - doskonale zlokalizowana i zaprojektowana. Jestem przekonany, że nasza nowa oferta trafi w potrzeby najbardziej wymagających klientów, szukających komfortu za rozsądną cenę – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych