PARTNER PORTALU

Polnord rusza z kolejnym etapem Śródmieścia Wilanów

Polnord rozpoczyna budowę ostatniego etapu osiedla Śródmieście Wilanów w Warszawie. Na terenie inwestycji powstanie 139 mieszkań w cenie od 6850 zł za mkw.

Autor: housemarket.pl 06 maja 2015 08:58

Budynek E, stanowi ostatni, piąty etap inwestycji Śródmieście Wilanów – osiedla położonego w obrębie ulic Kazachskiej i Branickiego, w warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Czterokondygnacyjny budynek E został zaprojektowany przez renomowaną warszawską pracownię architektoniczną DJiO. Wyróżnia się on nowoczesną architekturą i wysoką dbałością o detale, takie jak: loftowe wnętrza klatek schodowych, elementy geometryczne elewacji, kubikowe loggie i balkony.

Budynek E mieści 139 lokali mieszkalnych i 7 usługowych. Już 40 lokali znalazło nabywców. W sprzedaży dostępne są jeszcze mieszkania od dwu do czteropokojowych, o metrażach od 34 do 104mkw. Polnord zadbał o duży wybór najbardziej poszukiwanych na rynku wielopokojowych mieszkań o niewielkiej powierzchni: dwa pokoje są  dostępne już od 34 mkw., trzy pokoje - od 48 mkw., cztery pokoje - od 65mkw. W wybranych mieszkaniach na parterach  będzie możliwość posiadania własnego ogródka, wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach mają balkony i loggie. Ceny mieszkań w budynku E Śródmieścia Wilanów zaczynają się od 6850 zł za mkw.

- Jesteśmy przekonani, że nasza najnowsza inwestycja spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, poszukujących eleganckich i wygodnych mieszkań w Miasteczku Wilanów.  Nasze dotychczasowe wyniki sprzedaży świadczą o dużym powodzeniu tego projektu.  Klienci Polnordu dostają możliwość dowolnej aranżacji wnętrz, a ponadto pakiety umożliwiające wykończenie lokali pod klucz i do tego mogą skorzystać z elastycznych form płatności – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord SA.

Budynek E, podobnie jak wszystkie inwestycje w ramach Śródmieścia Wilanów, będzie posiadał przestronne, wewnętrzne patio ze starannie zaprojektowaną zielenią, elementami małej architektury, nastrojowym oświetleniem oraz placem zabaw. Na parterze budynku przewidziano lokale użytkowe.

Generalnym wykonawcą inwestycji została spółka KB Dom. Zakończenie budowy przewidziano na czwarty kwartał 2016 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych