PARTNER PORTALU

Polnord ruszył z przedsprzedażą osiedla w Ząbkach

W ofercie osiedla Neptun II znalazło się 138 mieszkań o powierzchniach od 29 do 99 mkw., rozlokowanych w trzech budynkach. Oddanie ich do użytku planowane jest na III kwartał 2017 roku.

Autor: Housemarket.pl 22 października 2015 13:29

Neptun II to kontynuacja niezwykle popularnego kompleksu nowoczesnych budynków, w których docelowo znajdzie swoje mieszkanie około 600 rodzin. W ramach pierwszego etapu projektu powstanie 138 mieszkań dostępnych także w programie MdM. Do mieszkań na parterze będą przynależeć ogródki, do lokali na najwyższych kondygnacjach – tarasy, a do pozostałych balkony. Większość mieszkań będzie można nabyć wraz z komórką lokatorską lub boksem w podziemnym garażu.

– Inwestycja Polnordu w Ząbkach jest adresowana do wszystkich tych, dla których kluczowa jest kameralność, bezpieczeństwo i bardzo atrakcyjna cena. W pierwszym etapie osiedla Neptun II zadbaliśmy o rozszerzanie lokalnej oferty usługowej dla mieszkańców, proponując, poza mieszkaniami, również 12 lokali usługowych – mówi Wioletta Kleniewska, dyrektor Sprzedaży i Marketingu Polnord.

Neptun II powstaje przy ul. Powstańców w Ząbkach. Osiedle zlokalizowane jest na granicy lasu w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Projekt inwestycji autorstwa biura Plus3 Architekci charakteryzuje się nowoczesną i przyjazną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz wysoką funkcjonalnością. Bezpieczeństwo zapewni całodobowa ochrona.

Deweloper zapewnia w nowej inwestycji Neptun II atrakcyjne warunki cenowe. Poza możliwością zakupu mieszkania z rządową dopłatą klienci mogą liczyć na ciekawe promocje. Obecnie, kupując mieszkanie do końca listopada drugi garaż można nabyć za pół ceny.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych