PARTNER PORTALU

Polnord sprzedał ponad 80 proc. mieszkań w 2 Potokach

W trzecim etapie gdańskiej inwestycji Polnordu 2 Potoki do kupienia pozostało ostatnie 30 lokali. Większość z puli 156 mieszkań znalazła już swoich właścicieli.

Autor: HouseMarket.pl 25 lutego 2016 10:47

Realizacja III etapu inwestycji jest już zakończona, a mieszkania gotowe do odbioru. Wybierać można spośród najbardziej pożądanych lokali dwupokojowych, w ofercie zostały również ostatnie kawalerki i przestronne „trójki”. Mieszkania posiadają widne, oddzielne kuchnie. Zostały wykończone przy użyciu nowoczesnych, energooszczędnych i przyjaznych środowisku materiałów.

– 2 Potoki to jeden z projektów najchętniej wybieranych przez naszych klientów. Dogodna lokalizacja i atrakcyjna cena sprawia, że na mieszkanie na osiedlu decydują się nie tylko rodziny i single, ale również nabywcy inwestycyjni. Wszystkie lokale można nabyć bez wkładu własnego, w ramach dofinansowania w programie MdM. Przygotowaliśmy także specjalną wiosenną promocję cenową – możliwość zakupu mieszkań w cenie 3990 zł za metr kwadratowy, a część mieszkań jest już w tej cenie wykończona pod klucz – mówi Wioletta Kleniewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Polnord SA.

W listopadzie 2015 roku w ramach IV etapu inwestycji do sprzedaży trafiła nowa pula 96 mieszkań o powierzchniach od 36 do 63 mkw. z balkonem lub ogródkiem. Ich budowa zakończy się już w IV kwartale br. Generalnym wykonawcą jest Korporacja Budowlana Dom.

Usytuowane pośród wzgórz i licznych terenów rekreacyjnych osiedle 2 Potoki znajduje się zaledwie 4 km od centrum Gdańska. Posiada prywatne place zabaw oraz parkingi z miejscami przypisanymi do mieszkań. Kameralna zabudowa i duże odległości pomiędzy budynkami zapewniają mieszkańcom prywatność.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych