PARTNER PORTALU

Polnord startuje z inwestycją w Olsztynie

Ruszyła sprzedaż mieszkań nowego budynku osiedla Tęczowy Las II. Do oferty Polnordu trafiło 87 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 30 do 102 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 05 października 2015 08:39

Budynek numer 7, który właśnie trafił do sprzedaży, stanowi  pierwszy etap inwestycji Tęczowy Las II, zlokalizowanej w południowej części Olsztyna.

– W budynku nr 7 mieszkania dostępne będą w cenach już od 4125 zł brutto za metr kwadratowy – mówi Wioletta Kleniewska, dyrektor sprzedaży i marketingu Polnordu.

Duży wybór kawalerek i mieszkań 2-pokojowych w inwestycji to oferta dla osób poszukujących swojego pierwszego „M”. Lokale na wyższych kondygnacjach będą posiadały przestronne balkony o powierzchni nawet do 20 mkw., a te zlokalizowane na parterze własne ogródki.

W projekcie Tęczowy Las II powstanie kompleks sześciu starannie zaprojektowanych budynków w zabudowie kaskadowej. Sąsiedztwo w pełni już zrealizowanego osiedla Tęczowy Las zapewni mieszkańcom dostęp nie tylko do wewnętrznych uliczek i terenów zielonych, ale także dużego, ogrodzonego placu zabaw ze strefą fitness. Bezpieczeństwo zapewnią mieszkańcom antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Dużym atutem inwestycji jest jej położenie od południa otwiera się z niego widok na pobliskie Jezioro Bartąg. Architektem osiedla jest firma FORIS Architekci Adam Mazurkiewicz.

Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2017 roku.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych