PARTNER PORTALU

Połowa mieszkań w Moduo Mokotów House sprzedana

W Moduo Mokotów House, po 5 miesiącach od rozpoczęcia budowy, pozostała już niewiele ponad połowa mieszkań, a wszystkie lokale usługowe zostały sprzedane.

Autor: HouseMarket.pl 28 października 2015 14:58

Moduo House powstaje w południowej części Mokotowa, w pobliżu Galerii Mokotów i centrum biznesowego. Lokale będą posiadały panoramiczne okna z drewnianą stolarką, ich naturalnym przedłużeniem będzie przeszklony balkon, loggia lub taras. Na terenie osiedla przewidziane są zielone dziedzińce i ogródki, tereny rekreacyjne, ochrona i monitoring.

- Przedsprzedaż na zasadzie umów rezerwacyjnych rozpoczęła się w kwietniu, do tej pory zostało sprzedanych 119 mieszkań (spośród 245) i wszystkie 6 lokali usługowych. Wraz z dobrym tempem sprzedaży, zgodnie z harmonogramem postępują też prace budowlane. - Najszybciej sprzedają się małe lokale, znajdujące nabywców wśród inwestorów i osób będących na początku swojej kariery zawodowej. Większe mieszkania kupują głównie młode rodziny z dziećmi – mówi Karolina Jarkowska z biura sprzedaży Moduo Mokotów House.

W budynku dostępne są ostatnie 2-pokojowe mieszkania w cenie od 361 tys. zł, a 47 mkw. już za 370 tys. zł. Większe, 3-pokojowe o powierzchni 60 mkw. można nabyć już za 449 tys. zł, a 4-pokojowe od 545 tys. zł. Ceny metra kwadratowego największych mieszkań zaczynają się od 6630 zł za mkw.

Rozpoczęcie sprzedaży i budowa II etapu osiedla planowane jest na wiosnę 2016 roku.

Projekt realizowany jest przez ECI Residential, dewelopera będącego częścią grupy ECI działającej dotąd głównie w obszarze nieruchomości biurowych. Dotychczas wybudował kilkanaście wysokiej klasy biurowców na warszawskim Służewcu, a do tego nieruchomości logistyczne i przemysłowe oraz centrum wystawiennicze. Teraz spółka rozpoczyna realizację pierwszego w swojej historii budynku mieszkaniowego na Mokotowie. Wyłączną sprzedażą i promocją inwestycji zajmuje się Home Broker.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych