PARTNER PORTALU

Pomarańczarnię wypełnią lokale w stylu soft loftów

Na warszawskiej Woli, przy ul. Wawrzyszewskiej 11 powstaje ośmiopiętrowa Pomarańczarnia. Pomieści 30 jednopoziomowych i dwupoziomowych apartamentów oraz lokal usługowy o powierzchni 336,18 mkw. z możliwością podziału na mniejsze.

Autor: HouseMarket.pl 18 marca 2016 10:48

Pomarańczarnia jest kolejną inwestycją warszawskiego dewelopera Gemma. W budynku przewidziano 30 jednopoziomowych i dwupoziomowych apartamentów o zróżnicowanych i zindywidualizowanych układach. Powierzchna lokali wynosi od 35,12 do 97,89 mkw. a wysokość 269 cm.

– Głównym celem projektu było uzyskanie prostych, przestrzennych lokali mieszkalnych o południowej ekspozycji – mówi Marek Woźnica, projektant inwestycji, a zarazem inwestor. – Dzięki małej liczbie podziałów w mieszkaniach, dużym przeszkleniom wychodzącymi na atrakcyjne osie widokowe i panoramę Warszawy, uzyskany zostanie tak pożądany styl soft loftów – dodaje Woźnica.

W budynku znajdą się mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych, w cenie 8400-9100 zł za mkw. (ceny z tarasami). Zadbano również o miejsca parkingowe i garażowe oraz komórki lokatorskie, które rozmieszczono zarówno na piętrach, jak i w przestrzeni garażowej.

W budynku przewidziana jest przestrzeń na lokal usługowy (336,18 mkw.) z możliwością podziału na dwa lub trzy mniejsze.

Gemma Inwestycje – we współpracy z Pracownią Architektury Wnętrz Decoroom – oferuje trzy rodzaje wykończenia pod klucz: Standard, Premium i VIP. Istnieje również możliwość skorzystania z usług firmy Apertum Architektura i Wnętrza – pracowni o długim doświadczeniu projektowo-wnętrzarskim.

– Obszar Młynowa został dość mocno dogęszczony w ciągu ostatnich lat – zauważa Marek Woźnica. – Nam udało się uniknąć zamknięcia mieszkańców w gettach osiedlowych. Zgodnie z tendencjami panującymi w Europie – teren działki wraz z częścią zieloną został włączony do wspólnej przestrzeni miejskiej – mamy nowoczesną kamienicę ze skwerem.

Budynek zdecydowanie wyróżni się na tle monotonnych i przytłaczających skalą osiedli. Intrygujące będzie już wejście – pomarańczowa elewacja z kolorem przenikającym do wnętrza. Miękko przeplatając się z okładziną, stworzy przestrzeń przyjazną mieszkańcom.

Do ocieplenia klimatu przyczyni się nie tylko energetyczna kolorystyka. Zaprojektowano również loggie i duże tarasy umożliwiające zaaranżowanie zielonych ścian oddzielających mieszkania od miejskiego zgiełku.

Inwestycja jest realizowana na działce stanowiącej własność inwestora, nabywcy nie będą musieli ponosić opłat z tytułu użytkowania wieczystego. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na przełomie 2016 i 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych