PARTNER PORTALU

Pomorska Park powstaje zgodnie z planem

Na budowie inwestycji Pomorska Park wykonane zostały fundamenty i osiągnięto stan „O”. Stan prac przy konstrukcyjnych ścianach murowanych parteru wynosi 90 proc.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2016 16:30

Osiedle Pomorska Park powstaje przy ulicy Pomorskiej 168/170, na granicy łódzkiego Śródmieścia z Widzewem. Pierwszy etap kompleksu Pomorska Park składać się będzie z czterech budynków o wysokości od czterech do sześciu pięter. Znajdzie się w nich 186 mieszkań – każde z balkonem lub prywatnym ogródkiem.

Klienci mogą wybierać spośród układów od dwóch pokoi do czterech oraz szerokiej gamy metraży od 37,72 do 100,02 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach kompleksu zaplanowano parkingi podziemne, które pomieszczą 129 samochodów oraz 59 miejsc postojowych zewnętrznych. Przewidziano też 117 komórek lokatorskich.

Osiedle wyróżni atrakcyjnie zaprojektowana część wspólna, gdzie znajdzie się dużo zieleni m. in. estetyczne klomby i trawniki, a dla najmłodszych przewidziano plac zabaw.

Wjazd do inwestycji zaplanowany jest od ulicy Telefonicznej. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to czwarty kwartał 2017 r. Za projekt osiedla Pomorska Park odpowiada pracownia Kanon Architekci.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych