PARTNER PORTALU

Ponad 260 gotowych apartamentów w Capital Art Apartments

W lutym 2015 r. zakończyła się budowa apartamentowców Capital Art Apartments przy ul. Giełdowej w Warszawie.

Autor: housemarket.pl 20 marca 2015 13:27

Rozplanowana na cztery etapy inwestycja Capital Art Apartments liczy  w sumie 784 apartamenty oraz parking i inne udogodnienia, w tym lokale handlowo-usługowe. Pierwszy i drugi etap inwestycji zostały ukończone. Spółka Atlas Estates sprzedała dotychczas (w tym w przedsprzedaży) wszystkie 219 lokali powstałe w pierwszym etapie oraz 297 z 300 apartamentów wybudowanych w drugim etapie. Trzeci i czwarty etap obejmował 265 apartamentów.

Firma przygotowuje się do realizacji drugiego etapu projektu Apartamenty przy Krasińskiego II na warszawskim Żoliborzu. Plan przewiduje oddanie w ramach tego etapu około 170 apartamentów z podziemnym parkingiem i lokalami handlowo-usługowymi.

We wczesnej fazie planowania jest również inny projekt spółki - Apartamenty Nakielska w warszawskiej dzielnicy Wola. W ramach rozplanowanej na dwa etapy inwestycji powstanie w sumie około 240 apartamentów oraz parking i inne udogodnienia, w tym lokale handlowo-usługowe.

W raporcie za 2014 r. Atlas Estates odnotowała 32,68 mln euro skonsolidowanej straty netto wobec 3,73 mln euro zysku rok wcześniej.

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych