PARTNER PORTALU

Ponad 260 gotowych apartamentów w Capital Art Apartments

W lutym 2015 r. zakończyła się budowa apartamentowców Capital Art Apartments przy ul. Giełdowej w Warszawie.

Autor: housemarket.pl 20 marca 2015 13:27

Rozplanowana na cztery etapy inwestycja Capital Art Apartments liczy  w sumie 784 apartamenty oraz parking i inne udogodnienia, w tym lokale handlowo-usługowe. Pierwszy i drugi etap inwestycji zostały ukończone. Spółka Atlas Estates sprzedała dotychczas (w tym w przedsprzedaży) wszystkie 219 lokali powstałe w pierwszym etapie oraz 297 z 300 apartamentów wybudowanych w drugim etapie. Trzeci i czwarty etap obejmował 265 apartamentów.

Firma przygotowuje się do realizacji drugiego etapu projektu Apartamenty przy Krasińskiego II na warszawskim Żoliborzu. Plan przewiduje oddanie w ramach tego etapu około 170 apartamentów z podziemnym parkingiem i lokalami handlowo-usługowymi.

We wczesnej fazie planowania jest również inny projekt spółki - Apartamenty Nakielska w warszawskiej dzielnicy Wola. W ramach rozplanowanej na dwa etapy inwestycji powstanie w sumie około 240 apartamentów oraz parking i inne udogodnienia, w tym lokale handlowo-usługowe.

W raporcie za 2014 r. Atlas Estates odnotowała 32,68 mln euro skonsolidowanej straty netto wobec 3,73 mln euro zysku rok wcześniej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych